Wpis z mikrobloga

#gramofon #gramofony #audio #cokupic #gramofon #muzyka #elektronika #allegro #winyl

Koledzy kolezanki pomozcie. Mam w domu odziedziczone jakas setke plyt winylowych. Potrzebuje to na czyms odtwarzac. Nie znam sie kompletnie na sprzecie. Mam budzet 2000pln. Potrzebuje w tym budzecie kupic wszystko co trzeba aby sluchac muzyki. Czyli gramofon, glosniki plus wszystko inne co jest wymagane (o ile czegos jeszcze trzeba).
Co moglibyscie polecic w tym budzecie? Tak zeby laik kupil, podlaczyl i dziala :)
  • 7
@ugluck: Nie słuchaj głupot o walizkach... W tym budżecie możesz kombinować z używanym sprzętem. Nowe - kupisz tylko badziewie z marketu. Musisz mieć wzmacniacz z wejściem phono i kolumny (jaki pokój? duży czy mały?). Plus jakieś zwykłe kable (głośnikowe + interconnect). Lepiej wziąć używany sprzęt po przeglądzie i nasmarowaniu... Da się, choć łatwo nie będzie :) Szukaj sensownych sprzedawców na allegro używanego sprzętu z dobrymi ocenami. Zerknij na przykład na sprzęt
@ugluck mowilem ze będzie Pan zadowolony? ;)

@Ojezu a ten Thorens rzeczywiście zajebisty! Ale jak kolega rozłoży budżet po 1/3 na kolumny, wzmacniacz i gramofon (może z większym doważeniem gramofonu jednak) to tez będzie super grało.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ugluck: Thorens td 318, elac el 75, sherwood s-702 cp taki zestaw 2200 zł mógłbym zrobić 90 wysyłka 3 paczki chyba że z Warszawy jesteś to odpadnie transport. Kable masz w zestawie jak zawsze u mnie przy zestawach. I to już masz bardzo dobrą półkę w tym budżecie.