Wpis z mikrobloga

@aleksander-sailor: Typie przecież o to mi właśnie chodzi. Czepianie się o to że nie napisała algorytmu które sama tworzyła z zespołem xD Przecież jest wszędzie wyraźnie napisane że jej rola to nie klepacz kodu
  • Odpowiedz
@maad: Tlumacze ci typie ze nie stworzyla zadnego algorytmu z zespolem xD Jej wklad to wlasnie ten adapter napisany jak student drugiego roku informatyki ktory do tego jest opcjonalny xD
  • Odpowiedz
@aleksander-sailor: Ale skąd wiesz czy nie stworzyła żadnego algorytmu? Bo kodu nie pisała? Przecież takie algorytmy są opisane w formie dokumentacji technicznej, a nie skryptów w pythonie xD To tak jakby czepiać się architekta, że nic nie robi w zespole
  • Odpowiedz
@aleksander-sailor: No i? Wcześniej pisałeś że nie stworzyła żadnego algorytmu z zespołem i że nie pełniła jakiejkowliek funkcji. Tu masz dowód. Coś się zaczynasz gubić w trollowaniu xD
  • Odpowiedz
masz zerowe pojęcie


@aleksander-sailor: Ale to ty mylisz implementacje z opracowaniem algorytmów i konceptu projektu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skoro była tylko menadżerem, a nie współtwórcą to nie powinna być wymieniona w artykułach naukowych. A typka znam i wiem jaki miał w to wkład
  • Odpowiedz
@aleksander-sailor: Nie potrafię zrozumieć czemu według ciebie osoba która robiła doktorat z obrazowania czarnych dziur nie miała wkładu w proces tworzenia algorytmów do tego projektu xD
  • Odpowiedz