Wpis z mikrobloga

Próbuje umeblować mieszkanie, kieszeń mam małą, tak żeby było schludnie i wszystko znalazło swoje miejsce. Jak się tak rozejrzałam to najtaniej wychodzi mi #ikea xD Wiem, że materiał jest jaki jest ale jak się dba to i zabawka z chińczyka cieszy i długo bawi. (ʘʘ)

Szukam też jakiegoś fajnego regału na figurki do #warhammer40k i age of sigmar.
Myślałam o jakimś ze szkła i podświetlany ledami albo jakieś półki na ścianę i zrobić biomy, a potem poustawiać w nich figurki? ()

KleKotka - Próbuje umeblować mieszkanie, kieszeń mam małą, tak żeby było schludnie i ...

źródło: comment_1618049781t3bovjbD42E8Weq8QARsIM.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@KleKotka: jeśli chcesz mieć figurki "na widoku" to zdecydowanie nie na półce tylko w jakiejś witrynie. Inaczej figurki gromadzą masę kurzu :( na grupach FB wiele osób poleca tę stojącą witrynę z IKEI. Oświetlenie wtedy chyba już trzeba samemu wykminić.
  • Odpowiedz
  • 0
@SIX_PATHS_OF_PAIN: Przestając grać zaczęłam kupować tylko AOS ze względu na to, że są po prostu ładniejsze. Po za światem bitewnym kręci mnie mocno fantastyka i zestawy szkielecików czy drzewców bardziej do mnie przemawiają i mam większy fun przy malowaniu.
  • Odpowiedz
Wiem, że materiał jest jaki jest

o dziwo meble z Ikei nie rozlatują sie szybko,


@Sansiwiera:
@KleKotka: IKEA ma zarówno gówno z kartonu jak i precyzyjnie wycięte na CNC dębowe deski albo stal. Ile zapłacisz tyle dostaniesz.
  • Odpowiedz