Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 136
Telefon z banku:

Dzień dobry Panie Caracas dzwonię z Santander Bank Polska przygotowaliśmy dla Pana wspaniałą ofertę złotej karty kredytowej przeznaczonej tylko dla klientów linii Select

-Dziekuje nie jestem zainteresowany

Ale dzięki tej karcie może Pan płacić w internecie

-Moją debetowa również mogę

Ale kartą kredytową może Pan płacić za zakupy nawet gdy nie ma Pan pieniędzy

-Dziekuje ale jak nie mam pieniędzy to nic nie kupuję

Widzi Pan a gdyby posiadał Pan kartę płaciłby Pan nawet wtedy kiedy nie ma Pan środków na koncie

-Czy Pani nie rozumie, że naprawdę nie jestem zainteresowany kartą kredytową/kredytem/debetem widzi Pani zapewne, iż mam znaczne środki na koncie co jeszcze bardziej wskazuje brak potrzeby posiadania tego produktu.

(Lekko podniesiony głos z nutą zadziwienia) To naprawdę nie chce Pan naszej karty kredytowej, którą może Pan płacić nawet wtedy gdy nie ma Pan pieniędzy?

Kogo Wy tam zatrudniacie...

#bank #banki #praca #pracbaza i trochę #heheszki
  • 45
@PanKracy582 to jest takie same tłumaczenie jak z ulotkarzami. Nie obchodzi cię ulotka ale i tak weźmiesz aby hehe młody zarobił. Tworzenie sztucznych nic nie znaczących posad
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PanKracy582 ulotki ludzie noszą do najbliższego śmietnika albo gorzej, od razu rzucają pod siebie.

Więc poza kosztami środowiskowymi trzeba jeszcze dokładać na sprzątanie tego interesu.

I tak można mieć problemy do człowieka wykonującego polecenia. A przykłady w policji, służb bezpieczeństwa poprzedniego systemu, pokazują że ludzie prędzej czy później rozlicza ludzi "tylko wykonujących polecenia"
@PanKracy582 bez sensu jest wdawanie się w dyskusje z typem który rozbija wiadomość na x cytatów a samemu myśli nie wypowie Zatrudnij się w cd action w dziale listowym

A i punch line "sam jesteś gupi!"
@PanKracy582 czy napisałem że w ogóle nie trzeba będzie sprzątać dzbanie, czy dopiero uczysz się czytać?

Tak samo jakby ludzie z psami zaczęli sprzątać po swoich pupilach to wcale nie zwalnia służbę sprzątania.

Tylko mniej roboty której można uniknąć nie robiąc szkodliwych dla społeczeństwa robót
@Caracas: kredytowka to najlepsze, co mi zaoferował bank. Mam od 6 lat, zawsze spłacam w terminie, nigdy nie zapłaciłem odsetek. A jakie daje możliwości. Chcę sprawdzić czy kupić iPhone 12 czy 12 pro czy jeszcze coś innego? Płacę kredytowka. Chcę kupić na allegro różne rzeczy za kilka tysięcy złotych np.dalmierze itp. Również płacę kredytowka :) a potem bez problemu spłacane to jest jak zwrócę towar. Zakupy kredytuje mi bank, nie muszę