Wpis z mikrobloga

Jestem w trakcie zakładania konta na coinbase i cały proces to jest jakaś porażka. Muszę podać tam praktycznie wszystkie dane osobowe m.in zdjęcie dowodu czy nawet wyciąg bankowy. Czy są jakieś giełdy warte uwagi bez tak rozbudowanego procesu rejestracyjnego? (fajnie jakby giełda posiadała dobrą aplikację na telefon)
#kryptowaluty #bitcoin
  • 15
@fef100: @Pepe_Boomer: Dziękówa:) Teraz mam problem bo nie dokończyłem rejestracji na coinbase a zdążyłem już podać swoje dane i zrobić zdjęcie dowodu a nie mogę usunąć tam konta bo nie wysłałem im wyciągu bankowego...
To binance wydaje się spoko
Jestem w trakcie zakładania konta na coinbase i cały proces to jest jakaś porażka. Muszę podać tam praktycznie wszystkie dane osobowe m.in zdjęcie dowodu czy nawet wyciąg bankowy. Czy są jakieś giełdy warte uwagi bez tak rozbudowanego procesu rejestracyjnego? (fajnie jakby giełda posiadała dobrą aplikację na telefon)


@Dominik99987: Nie narzekaj bitpanda ma najbardziej posrany kyc jak nie umiesz mówić po angielsku to nie zrobisz pełnego kyc
czy nawet wyciąg bankowy


@Dominik99987: nie musisz wysyłać wyciągu bankowego (dowodu zresztą też nie, wystarczy PJ), oni chcą jakikolwiek rachunek na którym jest Twój adres w celu jego potwierdzenia, możesz wysłać PDF rachunku za prąd czy komórkę, czy cokolwiek co jest wystawione na Ciebie i ma Twój adres (coinbase to USA, w Stanach pokazywanie jakiegokolwiek rachunku w celu potwierdzenia adresu to standard).
czytaj ze zrozumieniem a nie gównoburza bez powodu.