Wpis z mikrobloga

@gridstream: To prawda, ale bardziej mi zależało na hybrydzie niż na "RS". Ale udało się połączyć znaczki i stylistykę z silnikiem. Najeździłem się 2.0 TSI w innym aucie i teraz zależało mi na tej opcji jazdy elektrycznej. W sumie to aż 20k dopłaty DSG + silnik.
@pablosik: Obecnie masz do wyboru benzynę, hybryde i diesla, wszystko w pakiecie RS. RS hybryda od zwykłej Octavii w hybrydzie różni się mocą na
@szuineg: Właśnie puka, myślałem że to ładowarka, chciałem robić testy dzisiaj :) Jak to zrobić żeby nie pukało?
@mitatuyo: Pierwsze 2 dni za mną, na razie widzę dużo plusów, bo radość duża ;) Na pewno zawieszenie jest twarde sportowe, tak jak lubię, napęd działa super. RSów w hybrydzie jest mało w Polsce i Skoda mówiła że zamykają produkcje na 2021 powoli.
@reaper1: niecałe 5k full pakiet full zniżki
@szuineg: Właśnie puka, myślałem że to ładowarka, chciałem robić testy dzisiaj :) Jak to zrobić żeby nie pukało?


@Helldorondo niby wystarczy dogiąć trochę zaczep ale ja tego sam nie robię, w ASO już wiedzą jak to naprawić i robią to bez problemu.
Jak usłyszysz głośny trzask, jakby kamień w szybę walnął to popatrz na sos czy nie świeci na czerwono, mi tak z 3 razy się resetował/zawiesił.
DSG tam masz?
@Helldorondo: Ja będę zamawial dopiero w przyszłym roku. Widzę, ze maja na stocku pare sztuk. Na korzyść mercedesa przemawia większy zasięg na prądzie i zbiera się 0,5s lepiej. Za to skoda ma większy kufer. Narazie zostały 3 raty za aktualne drugie auto, a potem pol roku i się rozstajemy. Za jakieś pol roku decyzja musi zapaść :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szuineg: mam to samo stukanie i byłem przekonany, że to klapa bagażnika puka o odbojnik. We wtorek jadę do ASO, możesz podpowiedzieć co mam im mówić żeby to ogarneli? To samo z tym trzaskiem, raz było słychać dźwięk jak przy uderzeniu w szybę. Wiesz co to jest?
@FuriousJanush jak powiesz że kanapa tylna stuka to powinni wiedzieć o co chodzi, to dość powszechny problem.
Ten trzask to reset systemu SOS (ten od wzywania pogotowia/policji). Niektórzy twierdzą że świeci się przez chwilę na czerwono, ja nie zauważyłem bo dopiero po fakcie się dowiedziałem co to, a od tego czasu nic się nie wydarzyło.