Wpis z mikrobloga

Jakie macie zdanie na ten temat? Najciekawsze wypowiedzi użyję na blogu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy załóżmy prawiczek 20 kilkuletni, bez żadnych relacji z kobietami w życiu, powinien skorzystać z usług prostytutki?

#prostytucja #prawiczek #przegryw #incel #seks

Czy, Waszym zdaniem, prawiczki powinny tracić dziewictwo z prostytutką?

  • Tak 33.7% (60)
  • Nie 42.1% (75)
  • Nie mam zdania 24.2% (43)

Oddanych głosów: 178

  • 28
@patryk-witczuk: Ja będąc w takiej sytuacji (prawiczek 20+, nawet za rękę nie trzymałem) poszedłem do prostytutki i nie żałuję. Po wszystkim czułem dosłownie ulgę, bo dopiero po fakcie zorientowałem się, ile w sumie napięcia i frustracji we mnie było. I samo magiczne przekroczenie granicy pod tytułem "utrata prawictwa" też było zmianą na plus.

Generalnie polecam takie rozwiązanie osobom, które po 20 roku życia są dalej bez jakichkolwiek relacji z kobietami, bo
@patryk-witczuk:
W dobie Tinderowych dziewczyn jestem za bardziej na nie niż na tak.
Zastanawia mnie czy taki prawiczek idący do prostytutki jest świadomy:
1 może mieć styczność z środowiskiem przestępczym, duża ilość kobiet pracująca w tym fachu podlega pod jakaś "ochronę" czytaj mafię/sutenerów. W takim mieszkaniu może nic się nie wydarzyć a może spotkać też bardzo "ciekawych ludzi".
2 jest narażony na jakieś choroby, o ile prezerwatywa chroni przed hiv/aids są
prawiczek 20 kilkuletni, bez żadnych relacji z kobietami


@patryk-witczuk: Jak ktoś w tym wieku ma problemy aby podejść do kobiety i zagadać to taki Tinder jest jakąś opcją poznania kogoś, wyjścia z przegrywu. Oczywiście jedno przesunięcie palcem na Tinderze nie daje Ci żadnej gwarancji poznania kobiety a tym bardziej liczenia na sex ale jest to już coś.