Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki zastanawiam się nad zmianą fryzury. Przedłużają lockdown więc można trochę włosy zapuścić i zmienić fryzurę. Zawsze gdy jestem u barbera to mam ochotę mu powiedzieć żeby boki golił na zero a górę zostawił w spokoju. Nie wiem dlaczego ale podobają mi się takie dłuższe włosy na bok. Myślicie ze taka fryzura będzie odpowiednia do mojej twarzy? Myślę też nad taka fryzura (foto w komentarzu). Przyjmę każda propozycje oprócz na pałe xD Kiedyś złamałem nogę i poszedłem do wcześniejszego fryzjera. Zapytał czy tak jak zawsze a ja ze oczywiście i #!$%@? mnie na zero. Zaczynając od środka głowy. Ja w szoku mu mówię że zawsze miałem boki krótko a góra długo. Fryzjer pomylił mnie z innym klientem xD Byłem tam ostatni raz.

#fryzjer #fryzura #barber #wlosy
Pobierz ArniHell - Mireczki zastanawiam się nad zmianą fryzury. Przedłużają lockdown więc moż...
źródło: comment_1617903177JEwZNTP7XEP8rbgpXu80T3.jpg
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@clown_world_order: chce dla siebie to zrobić. To tylko włosy jak fryzura mi się nie spodoba to za miesiąc mam kolejna szanse. Myślę że ogolenie boków na zero a zostawienie dłuższej góry to prosta fryzura. Nie chcę marnować czasu na siedzenie przed lustrem tylko po to żeby sobie włosy ułożyć xD
Myślę że ogolenie boków na zero a zostawienie dłuższej góry to prosta fryzura.


@ArniHell: Pamiętaj o ryzyku rozpadania się włosów bez podtrzymania ich z boku. U niektórych dobrze się ułożą, a inni muszą utrzymywać również boki, jeśli chcą dłuższy zaczes.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanMuchomorek: @Magma90: umyłem włosy i wysuszyłem. Psikłem tylko jakimś sprayem z Rossmanna żeby włosów nie spalić. Jak Idę do pracy to nakładam glinkę żeby góra oklapła i wyglądała naturalniej. Tak już po prostu mam ¯_(ツ)_/¯ Tak wyglądają moje włosy jak dzień wcześniej je umyłem (foto). Zdjęcie zrobione dwie godziny przed tym pierwszym. Od dziecka mam taką szope. Gdy miałem włosy do ramion to były tak kręcone że koleżanki z klasy
Pobierz ArniHell - @PanMuchomorek: @Magma90: umyłem włosy i wysuszyłem. Psikłem tylko jakimś ...
źródło: comment_1617951237egeLEmHLwE3SW3f0pf2YS1.jpg