Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 446
Pracuję w call center, umawiam ludzi na spotkania z panelami słonecznymi. Dzwonię do chłopa. Mówi że już ma panele i są beznadziejne. Pytam go jakie to są panele, do wody czy do prądu? A on na to że są do niczego i się rozłączył

#pracbaza #praca
  • 74
  • Odpowiedz
@Zendemion: chyba kazdy telefon ma opcje czarnej listy jak na wykopie, ja mam na czarnej ponad 300 numerów od cc i innych sprzedawczyków telefonicznych, a i tak sie znajdzie przynajmniej 1 nowy w miesiącu XD wiec na biezaco czarna lista jest uzupelniana, najlepszym wyjsciem bylo dodanie bok play na blackliste, swiety spokoj od tego czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mistrz_Chleba: Ja tam chamem nie jestem i normalnie zawsze jestem zainteresowany, i się umawiam na spotkanie z technikiem, co mi dach przyjedzie mierzyć, i wciskać te panele, potem technik dzwoni, potwierdzam mu elegancko, żeby wpadał śmiało, że czekam, no i potem on wydzwania jak dojedzie pod ten adres co tam se wymyśliłem, a ja mu mówię, że będę za 15 minut, i tak dopóki mu się nie znudzi stanie jak debil
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MerytorycznieNiepoprawny: ja zwyczajnie obcych numerów nie odbieram, i pewnie dużo osób tak robi, także nie wiem co wam daje takie infantylne, złośliwe mszczenie się i wydzwanianie

@cutthroat: Dokładnie, w dodatku często zgłaszane numery telefon (Samsung) wyświetla z automatu jako np. spam, telemarketing czy coś( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zendemion: nie zgadzam sie na nagrywanie i przetwarzanie moich danych osobowych oraz prosze o usunięcie mojego numeru tel.
Mam spokój z nimi już kupę czasu odkąd to powiedziałam.
  • Odpowiedz
@Mistrz_Chleba: praca w call center to największe gówno jakie może być, #!$%@?łem po miesiącu. Nie na moje nerwy, czasem aż się chciało zjechać klienta z góry na dół. Przy czym ja nie dzwoniłem a odbierałem telefony w dziale obsługi klienta. Natomiast różowa dzwoniła z działu marketingu to tam też niezły cyrk był.
Bo w sumie kogo to dziwi, wydzwaniają po ludziach którzy takich rzeczy nie potrzebują.
  • Odpowiedz
@shnitzel: robienie sobie żartów nie pomaga. I tak będą dzwonić.
@Zendemion: błędne jest twoje myślenie. Musisz podać taki powód zeby on MUSIAŁ cie usunąc z bazy, a nie odkładac telefonowanie na pozniej.

Wyżej w kom napisałam co trzeba mówić.
  • Odpowiedz
@Stormweaver: raz w miesiącu xD przez 2 tygodnie, dzień w dzień dzwonili najpierw kilka razy dziennie a potem jednego dnia co 10 minut. Za każdym razem cc i pozniej i tak dzwonił z innego numeru, czasami rowniez innego kierunkowego. Myślałam, że oszaleje. Chyba mnie celowo gdzieś wrzucili i wręcz napastowali tymi telefonami.
Odebrałam w końcu i wycofałam zgode na przetwarzanie danych. Przez 3 h nabili mi 20 połączeń.
  • Odpowiedz
@shnitzel: nie odbierałam wcale, od razu czarna lista. Pewnego dnia zaczęli dzwonić co 10 minut i za kazdym razem blokowałam to później dzwonili znowu i prawie ten sam numer (inna końcówka tylko). Przez to blokowanie mnie gdzieś wrzucili na specjalną spam listę czy jak xD
  • Odpowiedz
@Wejszlo: jak mialem pustą czarną liste to kilka razy dziennie XD, największym chamstwem jest jak dzwonią i bot mówi: prosze poczekac na konsultanta XDD, ale to wy dzwonicie ( ͡° ͜ʖ ͡°) bezczelne te cc.
  • Odpowiedz
@Wejszlo: Pracowałam dla jednego z operatorów, już nie ważne jaki. W poniedziałek dostawaliśmy świeża bazę i była ona tłuczona do soboty :) od poniedziałku do środy mniej więcej lecieliśmy na manualu, każdy miał swój przydział numerów do obdzwonienia i zwykle numery które nie zostały „załatwione”, przewijały się przez te bazę kilka razy ale niewiele. W środę lecieliśmy już na automacie, nie można było samemu przełączać, wiec numery wpadały same, znacznie częściej
  • Odpowiedz
@shnitzel: tak, to był piątek xD ja blokowałam, a oni i tak dzwonili ale z innych końcówek numerów - czy jakbym zablokowała twój numer to potem dzwonisz z innego czy przekazujesz innemu operatorowi?
  • Odpowiedz
@Wejszlo: My mieliśmy taka apke na każdym kompie, każdy komp miał swój nr telefonu jakby, jak nie odbierałas u mnie to wpadałaś do bazy koleżanki obok :D jak koleżanka cię przemaglowała i cię nie spisała to wpadałas do kolegi dalej :D i tak dookoła open spejsa xD
  • Odpowiedz
@shnitzel: to by tłumaczyło czemu wtedy byłam tak napastowana. Ale żeby co 10 minut każdy jeden xD mało nas zostało czy jak. A widziałaś ile było dzwonione? Dzwonienie kilka razy pod rząd nie zachęca do rozmowy zzkimkolwiek xd
  • Odpowiedz
@Wejszlo: Powiedz to koordynatorowi xD wiem ile razy było dzwonione xD ja się i tak dziwie ze ludzie po całym tygodniu napastowania odbierali np w piątek czy sobotę i dało się z nimi spisać umowę xD nas tam było od cholery, a na predictive wpada kilka numerów do przodu, przez co czasem jak odbierasz telefon każą ci czekać, bo wszyscy rozmawiają a ty za chwile wpadniesz komuś do bazy i to
  • Odpowiedz
@shnitzel: ja miałam #!$%@? i to konkret bo ile można znosić wibrowanie tel w pracy, blokowanie dla mnie jest jasnym znakiem, że ktoś nie chce rozmawiać ale wiem, że korpo center rządzi się swoimi prawami. #!$%@? było słychać ale powiedziałam tylko, ze z powodu tego napastowania telefonami wycofuję zgodę na przetwarzanie danych i mają do mnie już nie dzwonić. Do dziś ani jeden nie zadzwonił xD
  • Odpowiedz