Wpis z mikrobloga

@Wejszlo: bo odkąd weszło RODO to wystarczy ze to powiesz i musza cię wywalić, czasem ktos się zapomni i tego nie zrobi ale zwykle to robią. Najprościej jest jednak tez nie dyskutować i tak jak mówisz blokować dzwoniący numer czy ignorować. To już wina operatora ze stosuje jak my to nazywaliśmy marketing agresywny :D który bądź co bądź był bardzo skuteczny
@Mistrz_Chleba: U mnie też zaczęli swoje nękanie. Najgorsze jest to, że ku*wy dzwonią kiedy człowiek jeszcze śpi.

Tak z ciekawości bo Mirasy niektóre mogą mieć doświadczenie. Da radę to jakoś ugryźć prawnie?
Jakieś nękanie? Jaką podkładkę (pdk) zrobić i czy jest szansa coś "zyskać"?

Nie mówię o tych studentach którzy tłuką te telefony, ale firma która im to udostępniła, ich firma która dzwoni itd?
Jedna z firm z panelami słonecznymi wyciągała dane w ten sposób, że podszywała się na FB pod IKEA i udawali, że rozdają bony do IKEI i wpisywali tam ludzie dane + właśnie ankieta czy mieszkasz w domu, czy masz panele itd.
Skąd wiem? Bliska mi osoba to kiedyś wyklikała, nie zauważyła że profil o nazwie IKEA jest fejkowy.
Później wydzwaniali z różnych numerów z panelami.

Poszło zgłoszenie za podszywanie się pod IKEA