Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 446
Pracuję w call center, umawiam ludzi na spotkania z panelami słonecznymi. Dzwonię do chłopa. Mówi że już ma panele i są beznadziejne. Pytam go jakie to są panele, do wody czy do prądu? A on na to że są do niczego i się rozłączył

#pracbaza #praca
  • 74
  • Odpowiedz
@Crazy_summer: Numery pochodzą od operatorów. W domu posiadam dwa numery w Nju oraz trzy w Orange. Jedna z umów w Orange przeszła na czas nieokreślony i dziwnym trafem we wszystkich innych numerach pojawiły się aktywne zgody marketingowe (mimo, że były wyłączone dla każdego numeru) i zaczęły nagle wydzwaniać firmy krzaki oferujące he he super panele fotowoltaiczne z parametrami z dupy. Ha tfu Orange, nie dość, że ceny za usługi coraz wyższe
  • Odpowiedz
mamy mówić coś w stylu "pewnie musiała pan/i podpisywać jakąś umowę (np. u operatora) gdzie była klauzula o przekazaniu danych osobowych"


@Mistrz_Chleba: taaaa... 100% ze wciskacie "komputer wylosowal" ( )
  • Odpowiedz
@Zendemion: Ze jesteś zainteresowany, zapytaj się o nazwe firmy i z kim ma przyjemnosc - zapamiętaj. Teraz najważniejsze powiedz mu żeby chwile poczekał i zacznij oglądać jakiś film. Jak będzie pytał czy już to powiedz, ze chwileczkę. Jak się rozłączy zadzwoń do centrali, ze byłeś zainteresowany a Jan Kowalski który dzwonił nie chciał Ci pomoc i się rozłączył.
  • Odpowiedz
@MerytorycznieNiepoprawny:

Niestety każdego jednego numeru nie da się wywalić, bo w statystykach konsultanta wychodzi.


Rozwiń to, bo chyba nie do końca rozumiem. W sensie, że ignorujecie część próśb o usunięcie numeru z bazy, bo się szef przyczepi? O_O
  • Odpowiedz
umawiam ludzi na spotkania z panelami słonecznymi


@Mistrz_Chleba: ja mam takie panele przed domem, ale nie wiem o czym z nimi rozmawiać

jakieś propozycje, skoro namawiasz innych do takich spotkań?
  • Odpowiedz
@Mistrz_Chleba: rzuć tę robotęw #!$%@?, pracowałem kiedyś tak w wakacje jakiś czas żeby dorobić na studiach i myślałem, że się wykończę psychicznie.

I nie, żebym nie miał kontaktu z klientem, bo 1 praca w sklepie internetowym, a druga już jako handlowiec w terenie.
  • Odpowiedz