Wpis z mikrobloga

Korci mnie aby napisać bota do dailytradingu #kryptowaluty na #binance i zastosować #sztucznainteligencja , no ale że do dailytradingu to bot będzie co chwilę musiał się uczyć, więc siec neuronowa będzie się trenowała np. co 1/3/5min (uwzględniając działania na rynku z ostatnich np 3tyg., W sumie zrobię tak by użytkownik mógł ustalać te parametry), więc chyba zastosuję extreme machine learning i zrobię to w #python, czyli będę miał okazję nauczyć się trochę pythona.

A no i jeszcze muszę podszkolić się że wskaźników, które warto uwzględnić jako parametry sieci neuronowej np MACD i takie tam.

#programowanie #gielda #ai
  • 42
@zapoznalem: no używają racja, tylko że modele których używają konsumują petabajty danych (nawet takich jak zdjęcia satelitarne parkingów pod różnymi spółkami czy dane o lotach prywatnych odrzutowców) których zdobycie kosztuje nierzadko miliony dolarów (albo wymaga jakiegoś zajebistego pomysłu)
@KondominiumKatoSocjalistyczne: Powiem Ci, kolego, tylko tyle, że należałoby zacząć od skrajnego zminimalizowania opóźnień. Czyli sprzęt musi stać możliwie najbliżej giełdy. Ja, dawno temu organoleptycznie dostrzegłem ruchy botów i częściowo zrozumiałem pewne, rządzące nimi zależności.

Moim zdaniem, najważniejsze, to nauczyć swojego BOTa rozumieć zasadność ruchów głównych Botów i właściwie na nie reagować.
był tu taki zjeb co promuje swojego bota do gry i chwali się zyskownymi transakcjami


@Bordomir: @KondominiumKatoSocjalistyczne:
Zostaliśmy wywołani, ładnie to tak obrzucać za plecami? Jakie macie pytania, odpowiemy na każde. Możecie nas zweryfikować w 3 minuty logując się na Zignaly.
Artykuł CEO Zignaly na Medium na którego cover picture widać dwa nasze serwisy. Myślisz, że startup partnerski Binance promowałby scam - bo to chcesz nam zarzucić, prawda?( ͡°
lukaszewski - > był tu taki zjeb co promuje swojego bota do gry i chwali się zyskowny...

źródło: comment_1617908246JA6G6k0OnFozJnsoZoVp6i.jpg

Pobierz
@Bordomir: Nie bardzo rozumiem? Masz możliwość wykorzystywania naszego Bota bez ujawniania czegokolwiek - w przypadku usługi Subskrypcyjnej Zignaly (które jest oficjalnym partnerem Binance) trzyma Twoje klucze API, nie my. Nie mamy zatem pojęcia czy i jakie środki na tym koncie posiadasz. Wysyłamy tylko sygnał, który Ty odbierasz (lub nie, w zależności od ustawionych przez Ciebie parametrów) i dokonuje się na Twoim koncie automatyczne otwarcie i zamknięcie pozycji. Gdzie tu zaglądanie w
@Bordomir: Ba, możesz po podpięciu się choćby 1 dolarem do systemu Profit-Sharing, wykorzystywać nasze sygnały ZA DARMO, powielając je na własnych kontach, bez ujawniania czegokolwiek. Łatwo nas zweryfikować, pytanie, czy chcesz to zrobić, czy po prostu chcesz tylko skrytykować ;)
@Bordomir: W przy naszej strategii wejście 5 minut później w praktyce nie wpływa na osiągane rezultaty, więc nawet nie musiałbyś tego automatyzować, żeby zarobić( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pokaż procenty, nie kwoty, chyba, że Twoja strategia jest kompletnie nieskalowalna.
@KondominiumKatoSocjalistyczne: AI co najwyżej w takim wypadku zadziała jak aproksymator funkcji. Jeśli chcesz używać AI do predykcji czegokolwiek to musi to być powtarzający się pattern, np. temperatura na przestrzeni lat, litery pisma odręcznego lub twarz ludzka. Jak chcesz się pobawić w krypto to zauważ, że wszystkie krypto podążają z opóźnieniem za BTC i spróbuj wyciągnąć z tego wnioski jak warto trade'ować, a później spróbuj napisać jakiegoś bota na podstawie api binance.