Wpis z mikrobloga

#polityka #polska #sondaz #neuropa #4konserwy

Sondaż IBSP. O ile dominacja PL2050 mnie kompletnie nie dziwi (cieszy także fakt że PiS stracił młodych już zdaje się kompletnie i tutaj nie będzie odwrotu raczej), tak żal mi tych młodych co jeszcze do nich nie dotarło czym tak naprawdę jest Konfederacja - bo na pewno nie partią wolnościowców xD Konfederacja zacisnęłaby im różaniec na mordzie tak jak PiS jeszcze nawet nie wymyślił że się da.
Khaine - #polityka #polska #sondaz #neuropa #4konserwy

Sondaż IBSP. O ile dominacj...

źródło: comment_16178853126LkNyI4lwIA1mKIakWYiPe.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
Konfederacja przybrała taką, a nie inną formę działalności politycznej, bo to była najbardziej optymalna pozycja do politykowania.


@Haramb3: Nie optymalna, a skuteczniejsza. PiS pokazuje im jaka jest naprawdę optymalna pozycja, i jak osiągnąć najlepsze wyniki.
  • Odpowiedz
Konfederacja zacisnęłaby im różaniec na mordzie tak jak PiS jeszcze nawet nie wymyślił że się da.


@Khaine:
Nie wiem dlaczego ci młodzi takie słabe wnioski wyciągają, biorąc pod uwagę jak bardzo Konfederaci, szczególnie Bosak, liczy się ze zdaniem takiej ekstremistycznej, pełnej religijnych fanatyków organizacji jaką jest Ordo Iuris xD.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Khaine: No popatrz, Hołownia też jest za zakazem aborcji, przeciw małżeństwom jednopłciowym, przeciw legalizacji marihuany xD Polska 2050 ma w ogóle program? XD
  • Odpowiedz
@Khaine:

Ja też lubiłem Mentzena - do momentu aż nie zobaczyłem pod czym się podpisał i jaki srogi fanatyczny odjazd się dzieje w tym dokumencie.

Przypominam że Memcen też do wyborów miał tak zajebisty pomysł jak kompletny zakaz rozwodów. Kolejny pomysł dający wolność społeczeństwu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najlepsze jest to że konfederacje popierają w sporej części ci męzczyzni co uważają się za lepszych od innych bo
  • Odpowiedz
też jest za zakazem aborcji


@prnppp: Nie jest lol. Sam by nie zrobił, ale generalnie jest zwolennikiem starego kompromisu osobiście. Kompromis nie zakazywał aborcji.

przeciw małżeństwom jednopłciowym


Co najwyżej kościelnym chyba, bo nigdy nie widziałem aby się wypowiadał przeciwko związkom partnerskim.

przeciw legalizacji marihuany


To mnie nie interesuje za bardzo, jarałem kilka razy w życiu i nie na każdego to co prawda działa, ale u mnie THC odczuwalnie obniżało IQ o
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@void1984: optymalna na pierwszy krok i odbicie, ale również skuteczna i z perspektywami. Z jednej strony mogą starać się krzewić ideę państwa minimum (ekipa Korwina), ale na dłuższą metę - jeśli chcą sięgnąć po więcej - będą musieli przyjąć nieco bardziej etatystyczną postawę, z naciskiem na "nieco" (dalej stanowiąc tę bardziej liberalną gospodarczo alternatywę). Oczywiście różnie Polska może wyglądać za X lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Khaine: lepsza już konfederacja niż pis czy po, chyba, że wolisz non stop głosować na tych samych, a i z tym zaciskaniem różańca to nieźle odleciałeś, ale widać, że czujesz do nich niechęć więc rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) przypominam tylko, że konfederacja to nie tylko Bosak czy inny Braun
  • Odpowiedz
konfederacja to nie tylko Bosak czy inny Braun


@Pepe9248: Tam każdy jest fanatykiem. Zobacz kto podpisał ten dokument o którym wcześniej mówiłem. Nie ma w Konfederacji nikogo normalnego.
  • Odpowiedz
Zakaz aborcji, zakaz rozwodów, zakaz homoseksualizmu, zakaz wszystkiego co pan Korwin i jego koledzy nie lubią, nakaz życia tak jak pan Korwin i jego koledzy uważają że powinieneś żyć, jak nie to batożenie czy cośtam.


@Khaine: fanów konfederacji żaden z tych punktów nie dotyczy, wiec dla nich jest spoko. Ogólnie konfederaci jak na nomen omen Januszy przystało wyznają zasadę 'mnie ma być dobrze, a resztę mam w dupie'.
  • Odpowiedz
@adibor: Ale dlaczego wszystko musi sprowadzać się do partyjniactwa? Ja się wypowiadam jako Sok Mandarynkowy, użytkownik wykopu, prawak, nie przypisuj mi przynależności partyjnej, to komuszy zwyczaj.
  • Odpowiedz