Wpis z mikrobloga

@Shatter: No to gratuluję. Mam nadzieję, że jak Ciebie ktoś bez racjonalnego powodu potraktuje gorzej, tylko dlatego, że masz coś/nie masz czegoś, wyglądasz tak, a nie inaczej to nadal będziesz twierdził, że to w porządku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@spiritoo: Może wykopek Shatter się zapędził, nie jest w porządku - ale spoko że przyznałaś że to nie jest problem dotyczący płci, na pewno nie tylko dotyczący płci (czasami przecież może to być womansplaining, nie wiem, wymyślam, jesteś facetem ja matką lepiej wiem jak wychowywać dziecko).

Sam obracam się wśród niewyedukowanych pracowników i traktują mnie protekcjonalnie bo jestem młody co ja tam wiem, wykształciuch po studiach, na studiach nic nie uczą,
@Shatter: Nie mówię że to coś złego w sensie że to sprawa niecierpiąca zwłoki, że powinniśmy rzucić wszystko inne i zająć się tylko nią. Tak, twój przykład z garniturami jest niewinny i raczej nieszkodliwy, bywa; ale są cięższe przykłady jak chociażby niesubordynacja w pracy, jaka może wystąpić potencjalnie w moim przypadku.
@Szalom: Zgadzam się z Tobą. Coś co nazwałeś womansplaining jest tak samo słabe, ale no akurat nikt nie lata i nie robi na ten temat grafik - mógłby, bo to też się dzieje. Protekcjonalizm i januszostwo pt. „Wiem lepiej bo jestem stary” to już w ogóle wyższy poziom debilizmu.

Myślę po prostu, że zamiast nabijać się z kobiet, że wymyśliły kolejne bzdury, może warto zastanowić się czy faktycznie nie jest to