Wpis z mikrobloga

@Dispairter: Kobietą i tak trzeba tłumaczyć bo większość #!$%@? się zna nawet jak ma wymagane "umiejętności". Kobiety same sobie bicz kręcą. Jak tak dalej będzie to nikt normalny nie będzie chciał zatrudniać kobiet lub powstaną firmy typowo kobiece ale to życzę powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak tak dalej będzie to nikt normalny nie będzie chciał zatrudniać kobiet lub powstaną firmy typowo kobiece ale to życzę powodzenia


@Zgnity_Ziemniak: i kobiety zaczną uciekać z tych typowo kobiecych firm bo od mężczyzn bardziej nienawidzą innych kobiet ( )
  • Odpowiedz
@Dispairter: Czyli nie zatrudniać kobiet na przyuczenie, tylko takie co wszystko wiedzą no bo przecież jak to uczyć kobietę czegoś, no mansplaining jak nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
  • 12
@Dispairter kurde ja tam się w robocie cieszę jak ja coś robię i ktoś się odezwie i rozwiąże jakiś problem nad którym długo siedzę. Jak ja komuś z czymś pomogę to zazwyczaj potem na koniec sprintu też jestem chwalony za pomoc i pracę w zespole. Jakby takiej feministce zrobić code review, skoro by się o każdą uwagę zesrała? XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
@nietolerancja: ja #!$%@? nawet sobie nie wyobrażasz jak bardzo bym chciała pracować z mężczyznami mimo, że ze mnie w niektórych przypadkach też feministka.
Po prostu stado kobiet na dłuższą metę jest męczące, ciągłe fochy, podchody, dramy z dupy, nie umiem z nimi pracować, całkiem inna atmosfera jest w mieszanym towarzystwie XD nikt tak nie #!$%@? jednej babie jak druga baba
  • Odpowiedz
Po prostu stado kobiet na dłuższą metę jest męczące, ciągłe fochy, podchody, dramy z dupy, nie umiem z nimi pracować, całkiem inna atmosfera jest w mieszanym towarzystwie XD nikt tak nie #!$%@? jednej babie jak druga baba


@gfgfgfa: Ja ratowałem ostatnio koleżankę z takiej firmy, nikt jej tak nie #!$%@?ł jak jej zazdrosna o wszystko szefowa ( )
  • Odpowiedz
@Tommy__: dokładnie taką sytuację kiedyś jakiś Mirek opisywał xD Pani stażystka się spłakała i poszła do menadżera, że ja szkalują na code review ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz