Wpis z mikrobloga

Panowie musimy tutaj uzmysłowić sobie jedną rzecz. Ten mecz to było prawdziwe show, to było widowisko, to było jakbyś to ty powiedział Tomeczku- Le Spektakle [łapie za rękę Tomka Smokowskiego śmiejąc się głośno]. To było 90 minut piłkarskiej uczty, piłkarskiego święta, 90 minut na pełnej intensywności. Ja do tej pory jestem jakiś pobudzony jak myślę o tym meczu, emocje jeszcze nie opadły. Nie no ale jak ten Embepie to jest przecież złoty talent francuskiej piłki. To jest fenomen, to jest petarda, to jest Kylią Embepie. On umie się urwać obrońcy, on umie uderzyć, on umie wziąć na siebie ciężar i pociągnąć Pari Są Żermę ku zwycięstwu. Bayern bez Lewego, Bayern bez swojej największej gwiazdy, Bayern bez swojego snajpera. Bayern nie potrafiący wykończyć sytuacji. Panowie ja czekam na 13. kwietnia na rewanż na Parku Książąt. To będzie niezwykłe wydarzenie. Oby ze zdrowym Panem Piłkarzem Robertem. Tyle ode mnie.
#mecz #kanalsportowy #kanalbekowy
Pobierz
źródło: comment_1617828377AABgE3ezRgvqp1ONFpIn1C.jpg
  • 14
@KRZYSZTOF_DZONG_UN:

DYYYMY KOCHANI!!!! ALEŻ MECZYCHO NA ALIANZ ARENIE, NIESTETY BEZ NASZEGO KA-PI-TAANA, ROBERTA LEWANOW-SKIEEEGO. ZARAZ ZOBACZYMY CO SIE DZIEJE NA CZACIE. UŻYTKOWNIK TWÓJ STARY PIJANY PISZE: TO PODANIE NEYMARA TO TAKI PĄCZUSIO, DELIKATNE ZA LINIĘ OBRONY NICZYM PIEKNY CYCUSZEK MŁODEJ DZIEWCZYNKI.
NO TAK CIĘŻKO SIĘ NIE ZGODZIĆ, ZWŁASZCZA, ŻE TAK JAK PRZY ZABAWIE CYCUSZKAMI, TUTAJ BYŁ RÓWNIEŻ PIĘKNY FINAŁ TEJ AKCJI. PORA NA MEMY!
Pobierz
źródło: comment_1617831143LNUwatEAdu5MuXa3fUKcHo.jpg