Wpis z mikrobloga

Uwaga Mirki!

Jutro jakoś pod wieczór zaczynamy nową zabawę pod tagiem #gameschallenge! Postanowiłem jednak odejść od utartej na Wykopie formy prowadzenia tych konkursów i wysiliłem się nieco bardziej niż konkurencja.

[ ZASADY ]

Utworzyłem cztery grupy - A, B, C i D. W pierwszych dwóch znalazły się marki, których konkretne gry znalazły się w top średniej ocen na Metacritic (96% - 90%). Pierwsza ósemka została rozstawiona w tabeli tak, aby nie trafiła na samym początku na siebie (największy błąd w turnieju serialowym). Reszta została rozlosowana. Możecie wierzyć lub nie, ale walka Battlefield - Call of Duty to czysty przypadek. :P

W grupie C i D znajdą się gry zaproponowane przez Was. Po rozegraniu grupy A i B każdy będzie mógł zaproponować tytuł, który trafi do dwóch ostatnich grup! Wygrają te propozycje, które zostaną najbardziej zaplusowane. W sumie w C i D znajdzie się 8 nowych gier.

Z każdej z grup do finału przechodzą po dwie gry.

Na gry będziemy głosować głównie w godzinach wieczornych lub popołudniowych. Wpisy będą pojawiać się z zaskoczenia więc bądźcie czujni! ;) Czas oddawania głosów od zamieszczenia wpisu to 15 minut.

Tutaj nie ma słabych pozycji. Każda runda z pewnością będzie zaciętą walką. :)

[ DRZEWKA ]

Grupa A

Grupa B

Grupy C i D

Finał

[ #gry #turniej #gameschallenge ]
M.....n - Uwaga Mirki!

 Jutro jakoś pod wieczór zaczynamy nową zabawę pod tagiem #ga...

źródło: comment_LerOJbZNR1uRs8aQfHjksSz48W2ztS14.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie zaznaczyłeś która to część wolfensteina


@nikczemnySELER: Nie głosujemy na konkretne tytuły, a na całe serie gier, marki.

@Dariel: @anisek: @Masuq0: Właśnie po to powstała grupa C i D gdzie trafią gry, które nie znalazły się w tym zestawieniu. Postanowiłem wziąć najlepsze 32 serie gier + te, które zaproponujecie, a nie robić tabelę na 100 gier. :P
  • Odpowiedz
@wikku: a jakie są gry nie dla gimbów Twoim zdaniem?:> szachy?

Poza tym fifa i gta są starsze niż gimnazja w Polsce więc argument całkowicie z tyłka. To że Ty nie lubisz tych gier nie oznacza, że nie są dobre.
  • Odpowiedz
@McQueen: której nikt nie zna XD


posłuże się logiką @Estinity - to ma ledwo 140 likeow na facebooku, 70 mln wynikow w google

@wikku: Czy ja wiem czy taki nikt. Po prostu ta seria się po dwóch odsłonach skończyła. Ja jestem pewnie człowiekiem innej daty i bardzo dobrze te gry pamiętam. To były konkurentki dla Jamesa Bonda. :P
  • Odpowiedz