Wpis z mikrobloga

Uwaga Mirki!

Jutro jakoś pod wieczór zaczynamy nową zabawę pod tagiem #gameschallenge! Postanowiłem jednak odejść od utartej na Wykopie formy prowadzenia tych konkursów i wysiliłem się nieco bardziej niż konkurencja.

[ ZASADY ]

Utworzyłem cztery grupy - A, B, C i D. W pierwszych dwóch znalazły się marki, których konkretne gry znalazły się w top średniej ocen na Metacritic (96% - 90%). Pierwsza ósemka została rozstawiona w tabeli tak, aby nie trafiła na samym początku na siebie (największy błąd w turnieju serialowym). Reszta została rozlosowana. Możecie wierzyć lub nie, ale walka Battlefield - Call of Duty to czysty przypadek. :P

W grupie C i D znajdą się gry zaproponowane przez Was. Po rozegraniu grupy A i B każdy będzie mógł zaproponować tytuł, który trafi do dwóch ostatnich grup! Wygrają te propozycje, które zostaną najbardziej zaplusowane. W sumie w C i D znajdzie się 8 nowych gier.

Z każdej z grup do finału przechodzą po dwie gry.

Na gry będziemy głosować głównie w godzinach wieczornych lub popołudniowych. Wpisy będą pojawiać się z zaskoczenia więc bądźcie czujni! ;) Czas oddawania głosów od zamieszczenia wpisu to 15 minut.

Tutaj nie ma słabych pozycji. Każda runda z pewnością będzie zaciętą walką. :)

[ DRZEWKA ]

Grupa A

Grupa B

Grupy C i D

Finał

[ #gry #turniej #gameschallenge ]
Pobierz M.....n - Uwaga Mirki!

 Jutro jakoś pod wieczór zaczynamy nową zabawę pod tagiem #ga...
źródło: comment_LerOJbZNR1uRs8aQfHjksSz48W2ztS14.jpg
  • 43