Wpis z mikrobloga

@Krawczuk hej Krawczuk, chce ci tylko powiedzieć że za żadne skarby nie sugeruj się wykopem w kwestii kształtowania opinii o Polakach. Tutaj siedzi autentycznie absolutny rynsztok naszego kraju, takiego rasizmu, seksizmu i zjebizmu nie uświadczysz nigdzie indziej
  • Odpowiedz
@Krawczuk: Ale z tego co piszesz to chyba mieszkasz na Ukrainie, prawda? To dlaczego się uczysz polskiego? Masz jakieś plany związane z Polską? Uczę się obecnie języka szwedzkiego i choć jest to dość prosty język to sprawia mi tyle trudności ze szok! I teraz widzę jak język polski jest trudny, naprawdę podziwiam Cię za to, że tak dobrze się go nauczyłeś
  • Odpowiedz
@Krawczuk: no proszę, tyle komentarzy i prawie nikt nie #!$%@? żebyś wracał na ukrainę i strzelał się z ruskimi
można by odnieść mylne wrażenie że ludzie na wykopie jednak nie są tacy głupi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krawczuk: Hej mam do ciebie pytanie, mianowicie dlaczego Ukraińcy wybierają Polskę a nie np. takie Niemcy które są praktycznie we wszystkim lepsze od Polski? Poza tym bardzo dobrze piszesz po polsku, trzymaj sie tam, z fartem
  • Odpowiedz
  • 3
@Pangia najpierwszy komentarz był o tym, żebym brałem karabin)

I nie napiszą - jestem na Ukrainie.
Ale to jest dobrze kiedy tak piszą - odrazu widać idiotę, można nie tracić na niego czas.

W swoim kraju przyjmuję wszystkich (nawet moja dziewczyna jest Ormianką, a urodziła się w
  • Odpowiedz
  • 3
@fluorek część jeździ i do Niemiec.
Do pracy w Polsce nie potrzebujemy żadnych dokumentów - tylko paszport biometryczny. A do Niemiec to i wizę trzeba, i jeszcze może coś. + Istnieje szansa że "rzucną" (Nawet w PL) czyli przyjeżdżasz, a tam nie to, co obiecali.
Jakoś wasza Polska jest nam bliżej.

Osobiście ja boję się tam jechać, nie znając ani słowka po niemiecku. A w Polsce już mam więcej znajomych jak
  • Odpowiedz