Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krawczuk: tamto to był akurat słaby żart, kojarzę typa że pisze czasem takie dziwne rzeczy, zauważ że zaraz po tym sam sobie odpowiedział
@kingwing1 jeśli wypiją po piwku, i zachcą się dogadać - to się dogadają :) w ogóle bez znajomości języków to nie da się. Ale jeśli jeden z nich będzie znał chociażby 50-100 słów z języka drugiego, to myślę że o czymś prostym będą w stanie się dogadać. Tysięcy Ukraińców jadą pracować do Polski nigdy nie słysząc polskiego - i pracują, chodzą do sklepów i t.d.
@Krawczuk: Widać ześ nie paljak po nawiasach na końcu zdań ukraiński szpiegu))

Tak od siebie dodam: niektórzy ludzie mają dryg do języków i dobrze im idzie nauka kolejnych czego zawsze zazdroszczę bo sam posługuję się angielskim od 18 lat a mój poziom w nim to dalej B2/C1. Poznałem za to kilka osób z tym darem, np. daleka znajoma zna polski jako język ojczysty, a do tego angielski C2, hiszpański C1 i
@Krawczuk: zostaw tego Tik-Toka człowieku XD odpal sobie polską telewizję, jakieś polskie filmy najlepiej z napisami, czytaj dużo artykułów po polsku, a nawet czytaj o czymś, czym się interesujesz, np. samochodami, malarstwem, komputerami itd. Pobierz sobie apkę Tandem - można tam komuś wysyłać swój głos, albo pisać, żeby sprawdził wymowę (kiedyś tak uczyłem Rosjan ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Z takich ścieków jak Tik-Tok nauczysz się jedynie jak
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krawczuk: łap suba i nagrywaj, chętnie dowiem się co dzieje się teraz na Ukrainie, tym bardziej że podobno teraz sytuacja tam robi się coraz bardziej napięta. Wrzucaj na wykop jak coś nowego nagrasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) powodzenia