Wpis z mikrobloga

@Krawczuk: I super! ja tam się cieszę, że są młodzi ludzie, którzy chcą żyć i pracować w Polsce. U mnie w mieście jest mnóstwo młodych Ukraińców i Białorusinów. Na wykopie jesteś pierwszym, którego spotkałem.
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: Wiem że o to Ci chodziło ale takie podejście jest też złe, bo to nadal mówienie "Ukraińcy/Niemcy/Ruscy są..."
Co to w ogóle znaczy? Że wszyscy? No właśnie :D
Tylko to sprawia że myślimy o nich jak o innym rodzaju ludzi zamiast traktować ich na podstawie cech charakteru
  • Odpowiedz
@Krawczuk: No to uczymy się dalej.

Jest:

istnieje wiele Ukraińców, którzy swoich nienawidzą, to już mnie nic nie dziwi))

Internet jest Internet, w życiu nigdy nie miałem konfliktów
  • Odpowiedz
  • 2
@wioseneczka
1. pikabu.ru - to taki normicki wykop
2. 2ch.hk - to super edgy wykop. Ogólnie nie polecam, ale jeśli jesteś fanem blackpillu i historii o gównie, to możesz sobie przejrzeć
  • Odpowiedz
@Krawczuk: prawdę powiedziawszy, uczenie się Polskiego w 2021 wydaje się dobrym pomysłem ale tylko jeśli byłaby to nauka dla samej nauki. Biorąc pod uwagę przeczucie że w przyszłości planujesz opuścić swój kraj lub już to zrobiłeś, szukając pracy za lepsze pieniądze, nauka Polszczyzny w takim wypadku wydawać się może pomysłem co najmniej średnim - nauka Niemieckiego czy Angielskiego zdaje się być najlepszym możliwym wyborem. Mimo wszystko życzę powodzenia w nauce
  • Odpowiedz