Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, pytanie raczej głównie do #rozowepaski ale jak jakiś niebieski miał podobnie to też z chęcią przeczytam.

Jesteś dziewczyną, masz 27 lat, jesteś trochę rozrywkowa, lubisz podróżować i spędzać czas na plaży, piszesz z chłopakiem 3 lata młodszym. Uważasz, że jest przystojny i ci się podoba, wiele razy mu o tym wspomniałaś. Świetnie się dogadujecie w każdej kwestii, masz jego zdjęcie bez koszulki gdzie jest klatka piersiowa, widoczne obojczyki i barki, mówisz mu, że brała byś go całego. Nie wiesz jednak jak teraz wygląda jego brzuch, po tym jak schudł kilkadziesiąt kilogramów. Co robisz?

Wiem prawdziwa miłość itp, ale prosiłbym dziewczyny o szczere wypowiedzi, bez mydlenia oczu, możesz dodać komentarz anonimowo, jeśli nie chcesz pisać ze swojego konta.
Dziękuję, to dla mnie ważne, bo dziewczyna jest na prawdę super i myślę, że jest warta pokochania, a ja już nie wiem co z tym robić, czy dać sobie spokój i już, są operacje i na pewno starałbym się ukształtować ten brzuch ćwicząc, ale potrzebuję też czasu, a nie wiem czy to jest w ogóle do zaakceptowania dla dziewczyn, nawet jeśli z twarzy bardzo się podobam.

#zwiazki #tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #milosc #seks #kobiety

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #606c05a80a3941000ab1c133
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • Odpowiedz