Wpis z mikrobloga

Pierwszy dzień kwietnia i święta za nami, przyznać się musimy do małego żartu (jak zapewne podejrzewaliście), lecz nie jest to do końca nieprawda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywistością jest, że Oddział Internetowy RCKiK w Poznaniu jest fikcją, nie ma żadnej współpracy (na tej płaszczyźnie), a logotyp... właśnie. Logotyp mimo, że zmienił się odrobinę z okazji Prima Aprilis, nie zostanie z nami na dłużej. Ba. Zgodnie z czwartkową zapowiedzią zmienia się i to radykalnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Ostatnie miesiące intensywnie pracowaliśmy nad planami odnośnie rozwoju baryłki. Powstał skrypt, w trakcie prac jest nasza strona www, a w międzyczasie udało nam się podjąć współpracę z Darią ( ͟ل͜)
Jako rewelacyjna, młoda graficzka stworzyła dla nas nowy logotyp dla naszej akcji. ʕʔ Proste, czytelne logo, które określa nas w sposób jasny, klarowny i bardzo estetyczny.
Jest to pierwszy krok Baryłki w kierunku jeszcze szerszej działalności, którą zamierzamy stworzyć w kolejnych latach. Pierwszy, ale jakże ważny i potrzebny.
Chcemy serdecznie podziękować Darii za pomoc i świetną współpracę.
Tutaj możecie znaleźć kontakt do tej jakże utalentowanej Pani ( ʖ̯)
Oczywiście polecamy ją innym zainteresowanym projektami graficznymi wszelkiej maści. ()

#barylkakrwi #krwiodawstwo #zhdk #grafika

Pobierz BarylkaKrwi - Pierwszy dzień kwietnia i święta za nami, przyznać się musimy do małego...
źródło: comment_1617689640Affdg2KdnsOeN27dKJQZXg.jpg
  • 10
@BarylkaKrwi: dałem się nabrać... ¯\_(ツ)_/¯
Co do nowego logo, to dla mnie średnie, dwie kropelki ok, ale to "coś" na dole, to nie wiem co to, pierwsze skojarzenie - wymalowane usta szminką, drugie - czerwona kiełbasa.
PS. moja opinia nie ma na celu obrażania nikogo, poprzednie logo bardziej mi pasowało.
@Bartholomew: @debren: @Tamozaplotem:
Nowy logotyp został stworzony, ponieważ była potrzeba prostej identyfikacji wizualnej, która będzie wpadała w oko, będzie prosta do odtworzenia i nie będzie sprawiała problemów przy jej użytkowaniu. Poprzednie, niestety, było mało funkcjonalne poprzez zbyt dużą liczbę kolorów, cieni, skomplikowania wzoru. W bardzo uproszczonej i wersji trafiało na koszulki lub sprawiało problem z produkcją innych cechowanych nią produktów.
Nowe nawiązuje do krwi poprzez kształt kropli jako całość.
Pobierz BarylkaKrwi - @Bartholomew: @debren: @Tamozaplotem: 
Nowy logotyp został stworzony, ...
źródło: comment_1617701497AwILxyQAh4c0g8u1cCho7l.jpg
@debren: Rozumiemy o co chodzi i na ten problem mamy rozwiązanie pod postacią różnych rozwiązań tego jednego logotypu, które będą używane do różnych celów tak, aby jak najlepiej pasowały, produkcja była prosta itp. Logotyp, który przedstawiliśmy (jako znak graficzny) jest głównym, który będzie przez nas używany, ale są jego różne wersje w naszych rękach. Księga znaków kiedyś na pewno powstanie, a ostatni z czarnych przykładów podanych wyżej jest jednym z tych
@Tamozaplotem: Rozumiemy. Przyjęliśmy jednak, że jest ono wystarczająco czytelne.
Nie mniej jednak za opinię dziękujemy, a chcąc jeszcze lepiej działać na tym niełatwym gruncie zapraszamy Cię do współpracy z nami w kwestii grafiki, bo widzimy, że doświadczenie pewne w tym masz. Jeśli masz chęć pomóc i sprawdzić się na pewno znajdą się zadania wymagające umiejętności graficznych, które to wykorzystamy do stworzenia unikalnych i jakże potrzebnych nam grafik.