Wpis z mikrobloga

Ja się założę, że produkcja nam nie pokazuje już toxica, jak się przedstawia. #!$%@? nawet faceci zaczęli z nim gadkę. Tam się znów musiało coś wydarzyć. Stella zaczęła nazywać rzecz po imieniu, że jest dla niej oschły i wredny. My od jakiegoś czasu nie widzimy nic, co robi kolega Gilon. Wszyscy faceci się lepią na maxa fizycznie do lasek, on jedyny nie. Dla mnie to jest krypciak z małym fiutem, który wymyślił sobie ze znajdzie dupę, z którą stworzy power couple na insta. Chociaż trzeba przyznać, że manipulatorem jest niezłym, bo nawet wykopków przekonał.
#loveisland
  • 4
@paranoia800 zgadzam się. W ogóle zauważyliście, że po odejściu budowlańca jak wylał się na niego hejt , to produkcja kazała im się rozejść w podgrupy i każda podgrupa zaczęła gadać o Maćku i każdy w samych superlatywach o nim mówił.... Także jest reżyserka na pewno i manipulacja widzami .
Toxica też zaczęli ocieplać co by dociągnął chociaż do finału
@lena_malena: w ogóle jakby posłuchać od byłych uczestników jaka to reżyserka to i tak dziw bierze, że Ci ludzie zachowują się w miarę naturalnie. Nie wiem czy w jakimkolwiek innym reality show są duble