Wpis z mikrobloga

Epidemia inceli może stanowić dosyć wyraźny symptom końca epoki i atrofii społeczeństwa. Coraz więcej młodych mężczyzn nie mogąc znaleźć dziewczyny do stabilnego związku i wskoczyć na tory tzw. normalnego życia ma bolesny impuls oraz więcej czasu na rozmyślanie. Pierwszym poziomem redpilla jest Korwin. Winni są socjaliści, odpowiedzią wolność gospodarcza oraz osobista. Jeśli incel pójdzie głębiej, to zetnie kuca i odkryje różne bardzo nieortodoksyjne doktryny takie jak np. monarchizm, duginizm, tradycjonalizm (może nawet integralny) czy faszyzm (nie tylko włoski) oraz odrzuci dogmat liberalizmu. Faktem jest, że wędrówka ideowa incela jest spowodowana ciągłym dyskomfortem wynikającym z poczucia niedopasowania społecznego oraz świadomością, że coś jest nie tak i warunki nie powinny być tak skonstruowane, aby uniemożliwiały człowiekowi podstawowy rozwój. Zauważa, że współczesne dogmaty polityczne są kłamstwem. Zauważa patologię, blagę, oszustwo, nierzeczywistość i świństwo systemu. Ciągle szuka drogi wyjścia z tego materialistycznego i liberalnego niebytu.

Wiem, że to robicie. To bardzo efektywny cope. Sam go stosuję i zobaczcie jaki cytat przedstawię. Wiem, że chcecie się sprzeciwić światu. Chcenie wyjść z tej symulacji i nierzeczywistości (bluepill). Chcecie iść ER (ang. to go ER). Polecam jednak nie gorączkować się zbytnio, albowiem będzie to próba płynięcia pod prąd. Jeśli chcecie mieć szanse na odkupienie, to musicie skupić się na sobie, swoim cope'owaniu, swoim przetrwaniu, swoim niepostradaniu zmysłów. Może doczekamy upadku i odrodzenia. Obierzcie drogę wygnańca. Odetnijcie się od systemu i jego rekwizytów. Wznieście się nad zaczadzony tłum NPC, aby w bezpiecznym dystansie od plebsu dryfować w atmosferze idei. Zinternalizujcie swoje wysiłki, zamknijcie się w swoim świecie wewnętrznym. Tam czeka życie, poza tym jest już tylko rozkład, entropia, ciemna przepaść, czyste zło. Przetrwacie tylko w kokonie.

“When a cycle of civilisation is reaching its end, it is difficult to achieve anything by resisting it and by directly opposing the forces in motion. The current is too strong; one would be overwhelmed. The essential thing is to not let oneself be impressed by the omnipotence and apparent triumph of the forces of the epoch. These forces, devoid of connection with any higher principle, are in fact, on a short chain. One should not become fixated on the present, and on things at hand, but keep in view the conditions that may come about in the future. Thus the principle to follow could be that of letting the forces and processes of this epoch take their own course, while keeping oneself firm and ready to intervene when “the tiger, which cannot leap on the person riding it, is tired of running.”


Julius Evola, Ride The Tiger

#blackpill #przegryw #zwiazki #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #depresja #tinder #seks #mgtow
hans211 - Epidemia inceli może stanowić dosyć wyraźny symptom końca epoki i atrofii s...

źródło: comment_1617651793X7lS6t9e5eAQLckaDXRyIC.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
zasługuję na śmierć głodową


@LarySocjopata: tak, na pewno śmierć może kilku jednostek w skali roku jest bardziej moralnie dobra niż kradzież na ogromną skalę i dewastowanie społeczeństwa. ale zapewniam Ciebie że nikt chyba by z głodu nie umarł, jak ktoś by chciał to nawet za sklepami leżą niesprzedane towary i można to jeść w ostateczności

społecznym


@LarySocjopata: liberalizm "społeczny" co to w ogóle jest, ale już #!$%@?ąc od
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@hans211: o #!$%@? jestem taki wyjątkowm i nonkonformistycznym płatkiem śniegu, oj oj xD eh te liberalne miernoty, pochwal się kim jesteś panie ponad to. Przykro mi, rozkład normalny to #!$%@?, większość zawsze będzie przeciętna, nie ważne jaka doktryna będzie dominująca. Wolność to jedyna moralnie poprawna droga. Wiem, że z perspektywy historii kultura upada ale prawda jest taka że to tylko ułuda. Po prostu przez wieki na kartach historii zapisywano głównie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@hans211: Nie jest to do końca prawda, chociaż zgadłeś, że jestem zwolennikiem monarchii. Owa forma rządów przetrwała dosłownie tysiące lat, zanim przybyła dupokracja, która na domiar złego była poprzedzona WOJNAMI DOMOWYMI, KRWIĄ i ŁZAMI. Angole byli mamieni przez parlamentarzystów przywilejami jeśli łaskawie ruszą dupsko i postarają ściąć głowę Brytyjskiemu monarsze, niestety lub stety zawarto kompromis mający na celu zrobienie marionetki z króla Brytanii w rękach parlamentarzystów z pozorem istnienia monarchii.
  • Odpowiedz
Pierwszym poziomem redpilla jest Korwin. Winni są socjaliści, odpowiedzią wolność gospodarcza oraz osobista. Jeśli incel pójdzie głębiej, to zetnie kuca i odkryje różne bardzo nieortodoksyjne doktryny takie jak np. monarchizm, duginizm, tradycjonalizm (może nawet integralny) czy faszyzm (nie tylko włoski) oraz odrzuci dogmat liberalizmu.


@hans211: W monarchii incel byłby mięsem armatnim albo parobkiem jakiegoś Oskarka z arystokracji.

W demokracji liberalnej z domieszką socjalizmu incel może się wyrwać nawet z jakiejś wiochy na Podkarpaciu i jako tako ułożyć sobie
  • Odpowiedz
  • 2
It's over for tiktokcels

@hans211 nie mogę się nie zgodzić. Od momentu jak zacząłem podczas pierwszego lockdownu oglądać tiktoka mam ogromne problemy ze skupieniem się na tekście przez dłużej niż 5 minut. Wieczorami jeszcze gorzej bo nie mogę przeczytać nawet takiego posta jak wyżej. Usunąłem TT wraz z Instagramem w styczniu br. ale stare przyzwyczajenia zostały. Obok równolegle byłem uzależniony od scrollowania sponsorowanych filmów pod wyszukiwarką na IG i moja ekonomia
  • Odpowiedz