Wpis z mikrobloga

@Negatyf: Peugeot 508, Volvo S60, Kia Stinger, BMW serii 3, już nawet w tej kwocie idzie dostać Mustanga (z 2.3 ecoboost to prawdzie ale no)

Poza tym nie o tym ta dyskusja. XD
  • Odpowiedz
Niech dołoży jeszcze z 20k i kupi astrę w kombi lub cokolwiek nowego. Przy takim budżecie bym w ogóle nie patrzył na używki.


@Negatyf: wykopowe mądrości xD

Wiadomo, że jak kupujesz bmw/audi/mercedesa, to na drugi dzień musisz wsadzać nowe panewki, a po roku nowy piec.

A nowe auto za 50k to co najwyżej Fabia 1.0 w bieda wersji.
  • Odpowiedz
@Negatyf: masz jakieś porównanie czy w internecie napisali, że hehe 10 letnie premium do którego dołoży drugie tyle, lepszy nowy fiat czy opel? Nowa insignia za blisko 150k a plastiki lepsze są nie wiem choćby w passacie z 2003 roku. Gdy oparłem głowę o zagłówek myślałem że oparłem się właśnie o cegłówkę. Wszystkie przyciski to najtańszy plastik, fotele mega niewygodne, a silnik o mocy 165 ledwo to toczy. I nie jestem
  • Odpowiedz
@kamil0700: Ja szukałem wypierdzianej klasy premium dosyć sporo i udało się kupić z polskiego salonu od 1 właściciela w klekocie, który wytrzyma jeszcze z 150k km mojej jazdy, a to wszystko w kwocie połowy nowej Skody citigo ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zawszespoko: I właśnie czegoś takiego bym ci radził szukać. Nie #!$%@? z USA, nie jakiegoś szwaba poskładanego z dwóch, tylko polskiego bezwypadka najlepiej od 1 właściciela. Jesteś w stanie znaleźć coś z pełną dokumentacją.
  • Odpowiedz
a to wszystko w kwocie połowy nowej Skody citigo ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Rouksa: Lepiej szykuj portfel na naprawy, to zapewne już niedługo ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz