Wpis z mikrobloga

Mamy najlepszego piłkarza na świecie. Mamy zawodników w najsilniejszych ligach. Mamy piłkarzy którzy są czołowymi postaciami w swoich klubach. A polskim ambasadorem gry #fifa21 jest gość zakopany głęboko w rezerwach #brighton ...

Czy można już mówić że talenty Legii koło talentów nawet nie stały? Ile jeszcze zachodnie kluby będą się nabierać na ten kit że jak młody i z Legii to musi być top? Jeszcze w ekstraklasie nie widziałem tego potencjału i śmiałem się z ludzi mówiących że Karbownik pójdzie do Tottenhamu i będzie grał. Smoki, bajka ze smokami... Majecki? Grał w Legii, jakoś nie mam umiejętności oceny talentu bramkarza- ale Monaco zweryfikowało że raczej talentu tam nie było, 3 bramkarz, o ile już nie 4, wyprzedzany przez jakiś dziadków. Sebastian Szymański, w przyszłości czołowy polski skrzydłowy, drybling, szybkość... Rosja, przyznam że ligi rosyjskiej nie śledzę i nie uważam za jakąś wybitną. Ponoć gra, a więc już robi więcej niż inni. Tylko że jak widzę go na reprezentacji i pamiętam go te 2 lata temu to wydaje się być słabszy niż wtedy. Jedyne czego nie można zarzucić Legii to tego że umieją spieniężać ten hype co się kręci wokół ich młodych zawodników. Szkoda że potem nieumiejętnie te pieniądze reinwestują...
#fifa #fut #gry #pilkanozna #legia #lechpoznan #premierleague
  • 19
@Milsz17: Chcesz mi powiedzieć że nie wiem że Legia dominuje Polską Ligę przez ostatnie 10 lat? Dzięki za info. Szkoda że po wyjeździe z kraju dostaje w czapę. Kompromituje się na każdym polu. Powiesz zaraz że LM była grana. Owszem była, gdyby nie sprzyjające losowanie w ostatniej rundzie by raczej nie było. Odpadała już w lipcu, odpadała z amatorami. Spartak Trnava ostatnio ich wywaliła za burtę. Ekstraklasa ma poziom tak gówniany
@michalxd21: no i odpadli, bo nie byli przygotowani. Czy to tylko w pilce lepsi na papierze, dostają #!$%@? od underdogów?

A co powiesz na to, ze taki Liverpool ma szansę grać w tym pucharze, Bayer04, czy Grenada? Legia nawet się starać nie musi i tam zagra odpadając tak jak w ostatnich 2 latach.

Skoro to puchar 3 świata, to jak się musi czuć taki Liverpool czy inne czolowe marki, które tam
@technojezus: Wszyscy mieli #!$%@? na LE przez lata, UEFA musiala dodac miejsce w LM za zwyciestwo zeby ktokolwiek zaczal to powaznie traktowac. Szczegolnie wielkie firmy angielskie mialy w LE #!$%@?.
Odpadała już w lipcu


@michalxd21: Kiedy Legia niby odpadla w lipcu?

pucharze krajów 3 świata


@michalxd21: Liverpool, Tottenham, Betis, Lazio, Bayer Leverkusen, Lens, Basel, Lokomotiv, AZ, BATE, Cluj... to tylko kilka klubow, ktore na ta chwile maja duze szanse na gre w grupie. Faktycznie, 3 liga...

@Pietal: Tylko Anglicy mieli wywalone, reszta LE traktuje w miare powaznie, a juz zwlaszcza runde wiosenna.
@miki4ever: w 2018, Fk Astana wyrzuca ich z LM, kompromitują się z Sherrifem Tiraspol w LE. A jeśli chodzi o te kluby to większość z nich raczej będzie na miejscach premiowanych bezpośrednim awansem do LE. Za wygraną pucharu 3 klasy dostajesz awans do fazy grupowej ligi Europy. Czy to coś o co będą walczyć te kluby? No nie, gra z legią będzie dla nich znaczyć mniej niż w Pucharze ligi z
@miki4ever: Wlosi tez mieli #!$%@?, teraz akurat Anglicy traktuja LE bardzo serio bo walka o TOP4 jest mega trudna i dla takich klubow jak Arsenal to nie raz jedyna droga do LM. W ktoryms sezonie Anglia miala nawet 5 klubow w LM wlasnie przez fakt wygranej bodajze United albo Chelsea, jedno z dwoch.