Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Mr_3nKi_: @Wodejka: Powtarzam już od jakiegoś czasu, koronawirus tylko i wyłącznie pozwolił na krystalizację narodu pod względem inteligencji i logicznego myślenia.

Trzeba w Polsce otworzyć coś na podobieństwo Guantanamo tylko że to nie będzie obóz dla więźniów ale dla zachowań obywateli którzy zagrażają spokojnej egzystencji innym osobom tzn. Dla takich ćpunów jak na filmiku powyżej, dla pedofilii, dla gwałcicieli, dla recydywistów zbrodni ciężkich, sądzę że krematoria byłyby najlepszym rozwiązaniem patologii.
@Mr_3nKi_: bo wczoraj byłem świadkiem dosłownie identycznej sytuacji, też gościu był przykoksowany tylko do jakiejś parki wyskoczył z gębą, widziałem że dziewczyna jest wystraszona gorzej niż jej chłopak. Gdy sytuacja się troche uspokoiła podszedłem to tego gościa który się rzucił do nich z gębą (też nie mieli maseczki, w monopolowym kupowali fajki) podszedłem do niego i już chciałem jebnąć mu strzała na szczęke, ale widziałem że sporo ludzi zainteresowało się moją
@Mr_3nKi_:

Cholera, jak się odpaliłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolega może i odpalił się przesadnie, ale daje przy okazji niezłą lekcję covidianom - dobrze by mieli z tyłu głowy, że efekt starcia normalnych ludzi z sekciarzami przypominałby spotkanie Proud Boys z patyczkami z Antify.