Wpis z mikrobloga

#perfumy Jako ateista kościoła reformulacyjnego postanowiłem się nawrócić i kupiłem flakon Epic'a z 2009 roku mając prawie pełny z 2018. Zobaczymy czy faktycznie jest aż taka różnica. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 14
@adk08: @Qtavon: Teraz zobaczyłem jeszcze raz to z 25ml będzie, aż w paincie zrobiłem symulację poziomu płynu XD Farcik to będzie jak nie będzie skisły ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Chociaż Amouage jeszcze nie widziałem skisłego, gorzej z TF.
@Qtavon: @adk08: @Kris111: Różnica jest niestety kolosalna w otwarciu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Epic 2009 jest brudny, mocny, tęgi, kastoreum jest mocarne, aż chwilami robi się animalistycznie, gęsto. 2018-19, którego mam jeszcze z 95 ml, to bardziej zielony zapach, świeższy, kastoreum tylko na dokładkę. I mi teraz przykro trochę, bo to ja to kocham tam to kastoreum, chociaż powiem szczerze, że ten nowy jest bardziej
@Qtavon: Ja tam nie zauważam. Projekcja ta sama, starszy może dłużej trochę trzyma. Zastanawiam się jeszcze nad tym, czy przypadkiem te różnice nie są spowodowane dojrzewaniem soku. Bo jednak ten mój nowy to ciągle prawie cała butla, gdzieś tam czytałem, że epic pachnie najlepiej przy końcu. Zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
P.S. Najbardziej cieszy mnie fakt, że ten z 2009 nie jest w ogóle zepsuty, co oznacza,