Wpis z mikrobloga

Tez macie takie bezrybie na tinderze? Do #!$%@?, na przestrzeni lat mialem spore ilosci kontaktow na tinderze ale co sie stało na przestrzeni ostatnich kilkudziesieciu tygodni to albo zagrywka tindera zeby sie w koncu skusic na opcje premium albo nie wiem juz co.

Ryj mi sie nie zmienil a dostaję w wawie 1 lajk na kilka dni gdzie wczesniej po 10-12 na lekko. Myslalem ze to cos po mojej stronie i wywalilem konto z ponad 800 matchami i teraz jest taka posucha ze nie wierzę, że to nie jest ustawiony jakis algorytm przegrywa.

Tez macie takie gówno?
#tinder #randki #rozowepaski
  • 14
@Czajnikowsky: Jesteś po 30? Podobno wtedy jest 2 razy drożej co by się zgadzało, porównując z moją ceną. Pro tip jest taki żeby kupować w przeglądarce, a nie w apce. Wtedy jest 30% taniej (prawdopodobnie dlatego, że tinder nie oddaje prowizji sklepowi google).
@LemurChmur wpisałem 31...czyli trzeba było wpisać poniżej 30 lat :-) tylko swoją drogą co ma wiek do ceny? Że stary to ma więcej pieniędzy do zmarnowania? Czy stary to bardziej zdesperowany więc będzie się brzytwy chwytal? Tylko chyba zapomnieli że stary to już nie jest taki lekkomyslny i na durna apke nie będzie hajsu tyle tracił
@Czajnikowsky: Widać z badań wyszło im, że starsi są skłonni zapłacić więcej ( https://www.priceintelligently.com/blog/why-tinders-charging-older-users-more-and-why-it-makes-perfect-sense ) Tinder cały czas robi fine-tuning cen. Kiedyś widziałem jak zmieniła mi się cena golda o 10 groszy w przeciągu 2 dni. Spokojnie, tinder zadba żebyś zapłacił. Wielokrotnie ludzie pisali, że na tinderze coraz gorzej im idzie mimo wrzucania tych samych zdjęć. Coraz bardziej trzeba kupować boosty, a że tinder ma u nas faktycznie monopol wśród młodych