Wpis z mikrobloga

Piękny obrazek, pasuje perfekcyjnie
W octavii muszę ściągać przednie koło rower, potem baw się człowieku w ustawianie, aby nie tarła tarcza o klocki.
Jaka grubość opon? Bo na zdjęciu wydają się bardzo cienkie z agresywnym bieżnikiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Yoney: zdjęcie się trochę spłaszczyło. Tak szczerze to nie sprawdziłem xD Odstawiłem go lo zakupie i pojechałem do znajomych. Jutro albo w poniedziałek będę dokładnie oglądał.
  • Odpowiedz
@jason_bourne: vectra C gts, calkiem inny typ auta, a pojemny jak Twoja zafira, szosa wchodzi na luzie cała :) dziwie sie jak to auto jest praktyczne, a jak na nie, nie wyląda, nawet skrzydla drzwiowe z castoramy wozilem z zamknięta klapą. mega pojemny hatchback, o wygladzie sportowego sedana :)
  • Odpowiedz
Chcę kupić rower, to wsiadam i wiem, że się zmieści.


@jason_bourne: Gdzieś słyszałem pogłoski, że są bagażniki na dach czy z tyłu ale to informacja niesprawdzona.
  • Odpowiedz
@jason_bourne: Nie wiedziałem, że nie masz haka, a dachowy jest taki sobie więc tym bardziej ci nie proponowałem kupna innego bo to nie moja sprawa. Co do wożenia w środku to jak dla mnie sytuacja awaryjna bo to ani wygodne czy bezpieczne chyba, że ci nigdzie nie ociera i nie poleci na głowę.
Ja mam na haka na cztery rowery są również też na haka ale rower wisi wysoko, tego nakładanego
  • Odpowiedz