Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, czy możliwe jest, że gra w wersji cyfrowej chodzi płynniej i na mniej bugów niż ta sama gra w wersji pudełkowej? Ograłem RDR2, kiedy jeszcze był w game passie i byłem zachwycony. Teraz kupiłem na własność wersję pudełkowa, przechodzę singla raz jeszcze i wyraźnie gra czasami przycina + przez pierwszych kilka godzin miałem parę bugów typu: gość czeszacy niewidzianego konia xD, jakoś dziwnie wygięta reka Artura po rzuceniu zwłok, niereagujący NPC. Nie ma tego wiele ale przy wersji z GP nie miałem żadnych bugów. Dodam, że gram na XOX.
#xbox #gry #rdr2
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@justanotherdude: nie jest to możliwe, jedyna opcja to taka że zainstalujesz grę z płyty będąc offline - wtedy zainstalujesz grę w jej oryginalnej wersji i wtedy jest możliwość, że wersja z płyty będzie działać lepiej lub gorzej - to już jest zależne od tego jakiej jakości patche wychodziły od premiery.
Wersja gry zainstalowanej z płyty i z pobranymi nowymi patchami jest dokładnie taka sama jak jej wersja cyfrowa. Gdyby było inaczej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sodomek: @Medonix: @jkbck: Widocznie mam halucynacje z niedojedzenia ale dałbym sobie głowę uciąć, że gra wyraźnie zwalnia, gdzie wcześniej tego nie było lub najwyraźniej po prostu tego nie zauważałem. Generalnie chyba RDR2 jest wymagająca, bo nie pamiętam, kiedy XBOX dyszał jak teraz, że aż muszę TV pogłaśnianiać, żeby słyszeć dialogi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Praktisch: z W3 jest ten problem że podstawka nie jest kompatybilna z wersją GOTY. To jest bardzo dziwny przypadek i nie sugerowałbym się tą pozycją przy wpisie opa