Wpis z mikrobloga

Podajcie swoje realne oczekiwania co do ceny maksymalnej.
Moje to $1000. I teraz licze ze srednio najnizsza mozliwa cena przy ktorej ludzie tutaj mogli kupic to $40.
Zatem squeeze na poziom $1000 to jakies x25.

Nie chce dalej omawiac szczegolow ale bez problemu takie cos ma miejsce w wielu kryptowalutach w tym samym okresie czasu co cala akcja z GME.
Proponuje rozwazyc krypto po zakonczeniu zabawy z Game Stop ;)

#gme
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@my_temp: Po tym, jak przy pierwszym squeezie zablokowali możliwość kupna retail investorom, pewien CEO firmy brokerskiej stwierdził w wywiadzie dla telewizji, że gdyby nie ta blokada, to cena mogłaby wystrzelić do kilku tysięcy dolarów za akcję już wtedy.
  • Odpowiedz
@my_temp: Na moje oko najgorzej będzie przed $1000, bo spora część zacznie się wyprzedawać częściowo. Powyżej $1000 będzie już tylko lepiej i jak cena będzie rosnąć, bo większość po przekroczeniu będzie trzymać do progu $10k wzwyż xD
  • Odpowiedz
@my_temp: to jest moje zdanie wyrobione na podstawie czytania i śledzenia r/GME. Każdy będzie miał inne zdanie na ten temat, tutaj nie ma trafnej odpowiedzi, można tylko zgadywać opierając się na aktualnych faktach
  • Odpowiedz
@tytanowy_kalafior: kurde, poprzedniego posta napisałem jakbym był pijany lub niespełna rozumu xDD @Rabusek @FargyssSterym

Na moje oko najgorzej będzie przed $1000, bo spora grupa osób zacznie się częściowo wyprzedawać. Jeśli grubasowi jakimś cudem uda się pokryć część shortów, to cena może nie przeskoczyć progu $1000 właśnie przez to, że część inwestorów będzie chciała wypłacić sobie po kilkanaście akcji w okolicach $1000, aby mieć zagwarantowany jakiś zysk. Założyłem, że
  • Odpowiedz
Tutaj największym problemem będzie psychologia tłumu. Każdy na Reddit pisze o 2m new floor, ale jak ludzie zobaczą że przy kilku tys $ za akcje będą w stanie pospłacać kredyty to zaczną się zastanawiać czy nie lepiej mieć wróbla w garści. Tego się najbardziej obawiam. Obietnice a rzeczywistość może być bardzo różna.
  • Odpowiedz
@my_temp: ja wierzę w wyższe kwoty niż 1k, ale w dużej mierze będę obserwował co się dzieje. Jeśli dojdziemy do 10k, część upłynnię. Przy 30k większą część. Przy 100k raczej już znaczną część, a reszta poleci aż do pęknięcia bańki, i sprzedam resztę podczas spadku.

Wyjście w okolicach 1k, jeśli nadal będzie rosnąć, to fajny pieniądz, ale nie na tyle żeby zaprzepaścić szansę na więcej - chyba, że dojdziemy do
  • Odpowiedz