Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie to dołuje jak większość ludzi młodych, głupich lub po prostu niespełna rozumu nagrają się w gierki i myślą, że wojna czy jakikolwiek inny konflikt to jakaś zabawa i pikuś...
Nie moi drodzy, wojna to okrucieństwo najgorsze jakie może być. Jak macie wątpliwości jak wyglądają skutki wojny lub same serce konfliktu to polecam wycieczki Syria, Jemen, Górski Karabach lub zniszczone i najechane miasta w Afryce przez islamskich bojowników...
Co jakikolwiek ruch czołgów i innych wojsk już staje takim debilom i się nakręcają na myśl o kolejnym konflikcie i hehe będzie wojna...
Serio życzycie to Ukraińcom? 44 miliona ludzi, która znaczna część mieszka i żyje w biedzie otoczona jest korupcją, niesprawiedliwością, bez szans na rozwój i godne życie, to jeszcze życzycie im, by dostali po dupie, stracili swój kraj i oddali Lwów polakom? (z tym Lwowem to wiem, że to margines pokroju ludzi Bosaka i Jabłonowskiego no ale jednak są i tacy).
Znaczna część osób jeszcze przyklaskuje Putinowi bo to taki ojciec i dobry człowiek narodu rosyjskiego... tak tak, śmierć tysięcy osób podczas wojny z czeczenami i gruzinami, skutkiem wojny z tą mniejszością były ataki terrorystyczne na teatr na Dubrowce, na szkołę w Biesłanie, plus ogromna ilość likwidowanych mu ludzi co stali mu na drodze (Politkowska, Nawalny, Litwinienko), o śmierci marynarzy podczas zatonięcia Kurska to nie wspomnę.
Niestety prawda taka, że federacja Rosyjska i sam Putin to ogromne zagrożenie dla spokoju na świecie i w Europie, a was bawi to, że sobie KRYM WZIOL HEHE MATI ALE JAJA...
Naprawdę widać, że nie znacie realiów tego świata, polityka zagraniczna i stosunki międzynarodowe to dla was obce terminy, słuchacie ludzi i czytacie jakieś gówno blogi co cały świat upraszcza do najprostszych tez, mówiąc, że to wszystko było zaplanowane podczas pikniku masonów w 1488 na placu Jana Pawła... Wy to łykacie takie fejk newsy i macie radochę, że oświeceni jesteście, a czytacie przetłumaczone wypociny z ruskich stron...
Nie chcecie wojny, serio uwierzcie mi, ostatnie czego trzeba temu światu to wojny nawet między tymi dwoma krajami. Tak samo było heheszkowanie na początku roku, żeby wirus COVIDA się rozprzestrzenił, bo nic się nie stanie, tylko mała grypka... i efekt taki, że pozamykani 14 miesięcy jesteśmy, i wiele trudu przed nami.
#wojna #konflikt #rosja #ukraina #polityka #swiat #neuropa #polska
  • 14
Znaczna część osób jeszcze przyklaskuje Putinowi bo to taki ojciec i dobry człowiek narodu rosyjskiego.


@GrochenMochen: Nie taki dobry, niewiele krajów miało tyle ofiar COVIDa (per capita) co Rosja jeśli popatrzysz na nadmiarową śmiertelność.
@wrzesien: Tam Covid to obywateli nie interesuje, dla 60-65% społeczeństwa Putin jest dla nich jak car, nawet afera z jego willa pozwoliła mu zyskać 1-2% więcej popularności.
@proba1: Rozumiem, że w tych krajach nie ma wojen i żadnych skutków? Czy jednak jakiś błąd zrobiłem?
Nie moi drodzy, wojna to okrucieństwo najgorsze jakie może być.


@GrochenMochen: Wiem o tym.

Jak macie wątpliwości jak wyglądają skutki wojny lub same serce konfliktu to polecam wycieczki Syria, Jemen, Górski Karabach lub zniszczone i najechane miasta w Afryce przez islamskich bojowników...


@GrochenMochen: Wiem jak wyglądają skutki wojny.

Serio życzycie to Ukraińcom?


@GrochenMochen: Wszystko mi jedno. Nie powinniśmy się w to mieszać ani im pomagać, tak samo jak Białorusinom.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@GrochenMochen: głos rozsądku w świecie fantazji i marazmu. Wystarczy poczytać parę książek, szczególnie pisanych przez ofiary wojny, żeby zrozumieć że taka rzeczywistość, być na wojnie - zmienia człowieka na zawsze. I o ile przeżyjesz to już nigdy nie będziesz tym kim byłeś wcześniej. Ale na wykopie większość ludzi to trolle także też nie ma co się sugerować. Łap plusa.
@GrochenMochen: W sumie to możesz to samo wrzucić kopiuj wklej do USA i opowiedzieć o masakrze w My Lai (Wietnam), obalaniu demokracji w Syrii, współfinansowanie ISIS a także Dżihadu i wojny na Bliskim Wschodzie, bombardowaniu Serbii, obalaniu władzy w Egipcie, użycie broni atomowej, zamordowanie Suleymaniego, zamordowanie Bin Ladena, kradzieży Wzgórz Golan za Trumpa, traktowanie polaczków jak wasali, bierne patrzenie się jak dokonuje się masakra w Srebrenicy razem z holendrami itp. itd.
@GrochenMochen: akurat decyzje czy będzie wojna czy nie to podejmują inne szatany, wykopki tu najmniej mają do gadania.

Zaś jak w 39 Niemcy i Sowiety napadły na Polskę to radowało to całkiem sporą rzeszę Ukrainców. Więc przyganiał kocioł garnkowi.
@GrochenMochen: podpisuje sie pod tym wpisem.
Uważam tez, ze gry o tematyce wojennej to jest chora jazda.
Takie przykladowo call of duty 1 to symulator iiWS, zrobmy w takim razie symulator Auschwitz, czym sie różni kula od gazu a żyd od żołnierza.
@GrochenMochen: ale wiesz, że starasz się przemówić do rozsądku trollom oraz idiotą? A te grupy społeczne mają to do siebie, że żaden argument nie trafia. Rozumiem twoją frustrację Mireczku ale to nic nie da. Już dawno zauważyłem, że ta taktyka nic nie da. To są zbyt proste organizmy.