Wpis z mikrobloga

  • 2648
Mircy czytajcie co podpisujecie, bo zgaduję że na 10 mieszkań co najmniej kilka się dało zrobić w ciula ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nadal czekam na odpowiedź zwrotną, bo mam już pieniążki gotowe do oddania właścicielowi za to ogrzewanko, a nie wiem co wpisać w tytule przelewu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tak to się zarabia

#wynajem #januszebiznesu #oszukujo
puotek - Mircy czytajcie co podpisujecie, bo zgaduję że na 10 mieszkań co najmniej ki...

źródło: comment_1617376209MBcNeaGRK4ruaEONPgghyW.jpg

Pobierz
  • 272
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Owoc_w_kreplu: jeśli tak jest to zapłacę i jeszcze grzecznie przeproszę za problem, ale chciałbym najpierw zobaczyć kwit na to, że zużyliśmy 2600 złotych na ogrzewaniu w takiej klitce

@puotek: 2600 to ja na węgiel wydaję w nieocieplonym 120 metrowym domu
@zagu: Wyrównywaniu?
Co masz na myśli? Chodzi o płacenie co miesiąc bezzwrotnej zaliczki za media i coroczne wyrównywanie?
W sensie, że jak zużyjesz poniżej ustalonej kwoty to janusz zatrzymuje nadwyżkę, a jak powyżej to dopłacasz? I to jest teraz norma??
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kali_je: Nawet jako właściciel mieszkania deklarujesz pewną kwotę jako zaliczkę. Zazwyczaj co pół roku jest odczyt liczników (wody, ogrzewania) i następuje rozliczenie zgodnie ze zużyciem. Nadpłaty są wliczane na poczet następnych opłat, a nieodpłaty trzeba rozliczyć. To chyba normalne, że wynajmując mieszkanie płacisz za rzeczywiste zużycie mediów. Tylko trzeba zadbać o właściwy odczyt liczników i spisanie protokołów.