Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
No i są. Zamówione w środę obie, przyjechały dziś #xbox z #rtveuroagd #ps5 z #mediaexpert. Obie po prostu owinięte folią. Wbrew temu, co sklep Media pisał, gry były w środku (mam na myśli środowy zestaw z Tlou2 i Nioh kolekcja). Kod na Psplus też w środku. Ciekawe jak u innych. Tylko rzuciłem okiem, dokładne oględziny i testy w weekend.

Na marginesie - kupiłem osobno #spiderman #milesmorales ultimate i zgodnie z pudełkiem kod na "jedynkę" jest ważny do 01.01.2024. Dużo czasu, ale nie każda aukcja ma zdjęcie pudełka z tyłu, a i nie widzę, żeby sprzedający o tym pisali.
Pobierz Lionidas - No i są. Zamówione w środę obie, przyjechały dziś #xbox z #rtveuroagd #ps5...
źródło: comment_16173651028efI1BkxfV6K7crXbtbEqh.jpg
  • 16
@Lionidas: Odważny ruch. Ja się przejechałem na PS4(początkowe serie wypluwające płyty bez działającego fixa) i jak patrzę co z PS5 się dzieje to sobie odpuszczę. Coraz bardziej kusi mnie ten nowy XBox - na razie chyba nie ma z nim większych problemów w odróżnieniu do PS5.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Libra_Versus_Libra: Mam, ale ostatnio gtx970 wyzionął mi ducha, a ceny grafik są jakie są. Dobrze, że zostawiłem sobie poprzedniego Radka 7850 Zresztą całą budę bym miał do wymiany, Płyta główna jeszcze na DDR3, procek to i5 3450, także bez szału