Wpis z mikrobloga

@MaddoxX1911: kolego wyczuwam lekki ból dupy choć nie wiem o co bo na bank wyglądasz niebo lepiej, nie wiem dlaczego, ja nie kreuję się na jakiegoś kulturystę, po prostu chciałem i zdobiłem wszystko co się stało w mojej sytuacji. Wiem że wyglądam jak gówno. I żaden cud tego nie zmieni, zmiany są nieodwracalne. Ale mimo wszystko uważam że odwaliłem kawał dobrej roboty, a to nie koniec, chcę wypalić totalnie tłuszcz,
  • Odpowiedz
@Lordon: wiesz co, irytuje jedynie gdy robię pompki lub rucham od góry laskę... ale tak to nie wygląda to źle wg mnie, widuję typów z dużo większymi brzuchami.
  • Odpowiedz
@MaddoxX1911: kolego, gadasz straszne głupoty. Op waży teraz 99kg i nie można powiedzieć, że nie ma mięśni. Ma, ukryte pod sporą jeszcze tkanką tłuszczową - widać to po barkach i tricku, to po pierwsze. Po drugie - jak zjedzie do 90kg robiąc to co robi, czyli trening 5x w tyg + 10k kroków dziennie i pilnowanie makro, to będzie wyglądał dobrze. a nadmiar skóry - bo pewnie jakiś zostanie -
  • Odpowiedz
@Hejtel: @Randomowyrandom1:
Hejtel - gratuluję przemiany. Ja też ze 104 na 84 właśnie niedawno wszedłem przy 180cm. Chcę jeszcze zejść i pozbyć się jak najwięcej tłuszczu.
Niestety u mnie słabo idzie z ćwiczeniami. Teraz, żeby jakoś nie poświęcać zbyt dużo czasu na ćwiczenia i nie męczyć się strasznie z tym- robię tylko 2 serie podstawowych ćwiczeń w domu + np. w tym tygodniu 2 razy biegałem na orbitreku po 10 minut(100kcal). Okropnie nudzą mnie te ćwiczenia, aż muszę jakieś filmy sobie włączać w tle.
Ogólnie trochę ograniczyłem jedzenie.

Ogólnie sporo mi z twarzy zeszło, czuję się lepiej. Ubrania inaczej leżą
  • Odpowiedz