Wpis z mikrobloga

Osocza brakuje, zadzwonili do mnie jako ozdrowieńca z centrum krwiodawstwa żeby oddać. Wstałem dzisiaj rano, żeby zdążyć przed pracą, przejechałem 30km, dojeżdżam a tam kolejka na 200 os... Pytam się czy osocze się oddaje bez kolejki, bo ludzie w różnych sprawach stoją.
-Nie, trzeba stać.
-Aha czyli mają Państwo zapas osocza?
-Nie, brakuje nam.

Pojechałem do domu :/ bo wolnego z pracy nie brałem żeby tam pół dnia stać. Aha i jest to jedyny punkt pobierania osocza.

#koronawirus #bialystok
  • 113
  • Odpowiedz
@Stallion45: wydaje mi się, że jeśli o to chodzi, poglądy polityczne nie mają większego znaczenia. dla mnie nie mają, oddaję regularnie.

z drugiej strony osobiście uważam, że stare baby, katoliban i skrajna prawica/lewica powinna #!$%@?ć z mojego życia, but still - oddawanie krwi przynajmniej w moim odczuciu jest ponad preferencjami i uprzedzeniami.
  • Odpowiedz
@Stallion45 Jak ktokolwiek żyjący w tym kraju może być altruistą oddającym krew czy właśnie osocze? Wyjdźcie z domu i zobaczcie czyje życia chcecie ratować, starych niewolników którzy pozwolili zrobić między Bugiem a Wisłą korporacyjną montownię nasiąkniętą katotalibanem. Wolałbym wypuścić krew na ziemię niż oddać ją współ0bywatelowi

Jak to czytam to się zastanawiam ile zawiści jest w Tobie. Jak bardzo musisz być smutny, kiedy tak bardzo się przejmujesz tym co robią inni
  • Odpowiedz
@entaroadun: Szkoda nawet strzępić ryja na nich, mnie nie widzieli od ponad roku, dawca płytkowy here, bo wracając zza granicy automatycznie masz bana na 14 dni, nawet jak wracasz z kraju, gdzie statystyki są dużo niższe, niż w Polsce. Śmiech na sali, niech se radzą sami.
  • Odpowiedz
@uriel_ck: Trzeba zyc swoim zyciem dopoki na te zycie nie wplywa pokazna banda prymitywow z poziomem IQ kartofla, ktorych decyzje powoduja ze odechciewa Ci sie zyc w tym kraju. Dlatego nie oddam osocza, a na wyborcow PiS nawet nie naszczalbym bo by mi bylo szkoda moczu.
  • Odpowiedz
@Shatter: nie, doskonale wiem że przysługuje dzień wolny po oddaniu krwi. To świetna decyzja. Po prostu odpowiedziałem na to, że ktoś się zdziwił że jest wielka kolejka do osocza przed świętami, gdzie Polak zamiast szlachetnie oddać krew czy osocze i potencjalnie uzdrowić kogoś innego, to po prostu poszedł po te 2 dni wolnego przed świętami i stąd ta kolejka. :)
  • Odpowiedz
@entaroadun: Nie wiem jak często miałeś przyjemność być w CK, ale ja jestem regularnym bywalcem już od prawie 2 lat i mam zawsze jedną żelazną zasadę - tam nigdy nie chodzi się w poniedziałki i piątki. Teraz jak zmienili przepisy to piątek spadł z rowerka na rzecz czwartku.

Większość do cwaniaki którzy chodzą tam po L4, bo chcą dłuższy weekend albo przykacowali xD
  • Odpowiedz
@0utsider: nie procedury, tylko bardziej braki kadrowe, jak coś ma działać i coś organizować gdy ludzi do obsługi aparatury brakuje a co dopiero pobieranie osocza itp
  • Odpowiedz
@entaroadun: Jak ktokolwiek żyjący w tym kraju może być altruistą oddającym krew czy właśnie osocze? Wyjdźcie z domu i zobaczcie czyje życia chcecie ratować, starych niewolników którzy pozwolili zrobić między Bugiem a Wisłą korporacyjną montownię nasiąkniętą katotalibanem. Wolałbym wypuścić krew na ziemię niż oddać ją współ0bywatelowi


@Stallion45: ciężko jakoś merytorycznie odnieść się do takich zarzutów, zakładam jednak że wiek poniżej 18 lat nie pozwala ci oddawać składników krwi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@entaroadun: wiesz, mnie odrzucili ponownie, bo trójglicerydy o 0.05 mmol/l za wysokie i hurr durr krew się nie nadaje. Poczekajcie #!$%@? mądrale z Katowic do lata, będziecie znowu beczeć, że brakuje 0 rh-. Ale będę próbować w Krakowie, takiego wała ze się tak łatwo poddam.
  • Odpowiedz
  • 0
@Stallion45

Wyjdźcie z domu i zobaczcie czyje życia chcecie ratować, starych niewolników którzy pozwolili zrobić między Bugiem a Wisłą korporacyjną montownię nasiąkniętą katotalibanem.

Szkoda, że jesteś dwulicowu, bo pewnie wołasz policję i straż pożarną, gdy trwoga to do Boga.

Dlatego zawsze będę kibicował, żeby lewakom żyło się najgorzej, skoro wy nie potraficie odciąć się od ideologii lgbt, dla której byście innym źle robili, bo tak jesteście zaślepieni nienawiścią i
  • Odpowiedz