Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki! Dziś do wygrania w #rozdajo "Trzydziestka", czyli jeden najlepszych i najoryginalniejszych debiutów kryminalnych ostatnich lat! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"»Trzydziestka« uratowała mi życie w szpitalu. Tak się zaczytałem, że zapomniałem, jak bardzo jestem chory. Żak jest urodzonym mistrzem nawijki. Przykuwa uwagę czytelnika i nie puszcza do samego końca. Nerw, obserwacje, czarne poczucie humoru jak w najlepszych kawałkach polskiego hip-hopu, z którego autor pomysłowo czerpie. Czysta radość czytelnicza!"
Marcin Meller

"Szekspirowska – mówią o tej historii jej bohaterowie. I trudno nie przyznać im racji. Żak zafundował im niebanalne dramaty, a do tego umieścił na wyjątkowo mrocznej scenie, jaką potrafią być gabinety włodarzy średniej wielkości miast. Tam to dopiero polityka potrafi być brudna – bez kontroli niezależnych od władzy mediów i gdzie każdy każdego zna. Również morderca."

Justyna Suchecka

Wystarczy, że:
1. Zostawicie plusa
2. My do piątku wybierzemy dwóch zwycięzców z plusujących, którzy otrzymają egzemplarz Trzydziestki

Wyniki podamy w komentarzu pod tym wpisem wołając zwycięzców.

#konkurs #ksiazki #ebook
wydawnictwowab - Mirki i Mirabelki! Dziś do wygrania w #rozdajo "Trzydziestka", czyli...

źródło: comment_1617189152NLWdwIxsQzB68siQdly1cV.jpg

Pobierz
  • 11