Wpis z mikrobloga

Czy firmy fotowoltaiczne mają tyle zleceń, że i w dupie klienta? Wysłałem z 10 zapytań ofertowych (potrzebne do starania się o dopłatę). Odpisały dwie firmy - jedna, że takiego inwertera nie mają (a pisałem, że ewentualnie może być inny) i druga firma zapytała o rozmiar dachu i na razie cisza. Czy może nie chcą pisać ofert z innych powodów?

#fotowoltaika #firma
  • 22
@minvt: biuro@etikon.pl,
biuro@stiloenergy.pl,
biuro@niskoemisyjni.pl,
biuro@syntezaoze.pl,
biuro@sunenergylomza.pl,
kontakt@santec.pl,
biuro@gt-instal.pl,
biuro@n-energia.pl,
fotowoltaika.lomza@oze.net.pl,
hewalex@hewalex.pl
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pinkfloyd12: pewnie wpisałeś jakis konkretny model paneli i falownika. Zazwyczaj firmy mają jakiś kończony zbiór tego co montują (bo to mają hurtownie) i się nie wpisałeś w to, wyczuli że i tak od nich nie weźmiesz bo np na to mają słabe ceny itp i Cię zignorowali
@Mateos2: Jedyne wymaganie z zaznaczeniem, że jeszcze się zastanawiam to inwerter hybrydowy.
@zibizz1: Myślę, że to dziura w rynku - pisanie ofert.
Wymaganiem programu jest przedstawienie podpisanej oferty z kosztorysem, pewnie im się nie chce za darmo. Powinienem napisać, że coś tam za to zapłace.
@pinkfloyd12: Nie kolego. Zwyczajnie chcesz bardzo małą instalację i niestety dla instalatora to niezbyt intratne. Zrobienie oferty to kilkanaście minut w wolnym czasie... Ale jak ktoś ma do zrobienia 10 ofert na dzień to wiadomo, że te mniej intratne są "na potem".