Wpis z mikrobloga

Ostatnia szansa ostatniej szansy, to już dzisiaj - mecz z Anglią.
Ciekawość mnie zżera czy nasze orły ulegną całemu precedensowi z klękaniem przed meczem. Klęknąć i przepraszać czarnoskórych obywateli USA za śmierć ś.p. Floyda i złożyć hołd BLM
Reprezentacja narodu która nigdy nie posiadała kolonii, nie miała niewolników, nie wyzyskiwała czarnoskórych
Nie klękną - to zachowali dumę, nawet jak przerżną 4;0 z anglikami to zasłużą na wybaczenie
Klękną, od tego momentu stracę jakikolwiek szacunek do naszych piłkarzyków. Nie tylko mój, również 90 % innych kibiców
#pilkanozna #truestory
Pobierz Mescuda - Ostatnia szansa ostatniej szansy, to już dzisiaj - mecz z Anglią. 
Ciekawo...
źródło: comment_1617163284ikWduo4wp0qVxYign2CWeP.jpg
  • 90
@RageKageDwa: No już nie #!$%@?, jako jedni z niewielu nasi przodkowie walczyli w obronie czarnoskórych czy Żydów. Ale co tam, Polska to #!$%@? zaścianek a nie kraj z tysiącletnia historią. Poszukaj no jeszcze czy ten policjant nie miał jakichś korzeni polskich
No już nie #!$%@?,


Nie #!$%@?ę.

jako jedni z niewielu nasi przodkowie walczyli w obronie czarnoskórych czy Żydów.


Nie wiem co rozumiesz przez "jedni z niewielu", ale ok - uznajmy, że tak było

Ale co tam, Polska to #!$%@? zaścianek a nie kraj z tysiącletnia historią.


Ale co to ma do mojej wypowiedzi?

Poszukaj no jeszcze czy ten policjant nie miał jakichś korzeni polskich


Tego już zupełnie nie rozumiem.

@genkamyk:

Nie
wiec podsumowujac, posrednimi twórcami tuchu BLM jestescie wy, ktorzy najbardziej wyjecie o symboliczny gest wspierajacy walke z rasizmem przed meczem.


@szad: Czescy kibice tak wjechali na swoją reprezentacje w social mediach po tym jak klękneli, że już tego nie robią
@Mescuda: ja nie bardzo rozumiem czemu w innych meczach repry nie było tego tematu a nagle z Anglią wymyślają że mamy klękać w hołdzie jakiejs sprawie z poprzedniego roku albo i jeszcze dalej. Teraz bardziej na czasie byłoby trzymanie ręki na bliźnie po szczepionce w trakcie hymnu
@Mescuda:
Po pierwsze klękanie przed meczem nie ma nic wspólnego z klękaniem przed jakimkolwiek człowiekiem.
Po drugie ja #!$%@? #!$%@? jak można z państwa, które było niegdyś imperium kolonialnym zrobić takie dno.
Po trzecie ta cała otoczka związana z murzynami, popierdeleńcami tęczowymi, czy niewybolcowanymi laskami osiąga już granice absurdu tylko po to, żeby #!$%@?ć normalnych, zdrowych ludzi i obrzydzać nawet najpopularniejsze wydarzenia sportowe. To jak zaprosić gości na święta i na
@Mescuda: Jak to prawica mówiła? Trzeba się dostosować do zwyczajów obowiązujących w kraju gospodarza czy jakoś tak. Chyba nie chciałbyś żeby Polacy zachowali się jak muzułmanie którzy odmawiają podania ręki kobiecie?
@Mescuda: od maja albo nawet wcześniej wszyscy klękają do akcji "no room for racism" dużo drużyn przestało bo uważają, że to już straciło swój przekaz, tak że nawet jak klękną to nie dla kryminalisty tylko do opcji ogólnego sprzeciwowi przeciwko rasizmowi np. w afryce wobec białych
@WoodyAllin: Z pewnych wzgledow mam okazje czesto ogladac mecze angielskiej League Two (4 dywizja rozgrywek w Anglii). Ten sam kabaret dzieje sie tam od dluzszego czasu... Szkoda slow.

Nasza reprezentacja nie powinna klekac - to sa nie nasze problemy, obce naszym kregom kulturowym.
@crimson_wind: zazdro bo masz okazję ogladac prawdziwą piłkę a nie tą komedie na klepiskach ekstraklasy :) w ogole uważam, że reprezentacje i kluby juz dawno powinny sobie dać spokój z tym klękaniem. Ile jeszcze bedziemy wspominać murzynka meczennika. Takich przypadków pewnie było juz kilkanaście i nikt o tym tak nie trąbił. Kwestia tego co sie dzieje w afryce, jak tam traktuja czarnych, jak wycinaja wioski pełne kobiet i dzieci jest tematem