Wpis z mikrobloga

Babka będzie miała zajebiście duże EGO po takich zabawach z obcymi typami


@ExitMan: przeciez ona juz ma wyjebiscie duze EGO, bo inaczej by jej to nie krecilo, ze gnoi facetow xD. nie wiem czemu uzywasz formy przyszlej :D
  • Odpowiedz
@stormkiss: Nie, ona ma po prostu smykałkę do interesów. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odsetek podludzi pośród mężczyzn jest tak wysoki, że aż grzechem byłoby tak łatwej żyły złota nie wykorzystywać i upadlać, sam bym tak robił. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
jeśli masz takie wyobrażenie na temat małżeństwa, to trochę współczuję


@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: ja współczuję, ze jesteś jeszcze na etapie ze to coś innego, ale tak to dzisiaj z ludźmi jest, ze prawdy się boją

@Gilbert_Prukwa: człowieku, ja od kilkunastu lat jestem w szczęśliwym związku xD To, że znasz pary, w których baba wzięła faceta pod buta nie oznacza, że wszystkie związki tak wyglądają
  • Odpowiedz
  • 0
@Gilbert_Prukwa: ech ¯\_(ツ)_/¯ generalizowanie to powszechny błąd poznawczy, zwłaszcza w tematach angażujących emocjonalnie, więc nie dziwi mnie to, w jaki sposób piszesz. Nie wiesz nic o mnie, o mojej różowej, o moim związku, a mimo to jesteś absolutnie przekonany, że będzie dokładnie tak, jak mówisz. No i gadaj ze ścianą.
  • Odpowiedz
spermiarzy I cuckow to bym wyslal na osobną planetę krwa


@Ezev: Ale sam musisz być piździochą, że czujesz się tak zagrożony faktem, że inny facet się poniża dla fetyszu xD
  • Odpowiedz