Wpis z mikrobloga

@r5678: Historycznie, rzeczy przez ciebie opisane, nie miały żadnego znaczenia. Dzieci rodziły się bo ktoś musiał się rodzicami opiekować na starość, a nie jak się dzisiaj wmawia, z miłości rodziców do siebie. Dzisiaj, facet zawsze na założeniu rodziny traci, po 10-15stu latach, ale zawsze traci., Bo nikt nie jest w stanie przewidzieć czy albo on się nei odkocha, albo ona się nei odkocha, ale prawo zawsze będzie po jej stronie, w
  • Odpowiedz
@r5678: Oczywiście że masz rację. Ale ja nie mam czasu na szukanie diamentów na kasie w żabie. Szansa że osoba na wymagających studiach/z fajną i ambitną pracą jest dla mnie bardziej interesująca jest zdecydowanie większa więc po co marnować mój czas.
  • Odpowiedz
@Devasto27: Haaa, to już wiem co masz za związek. Mój kumpel się władował w coś podobnego. Powinieneś sobie zadać pytanie, skoro jest taka fenomenalna i prawdą jest że kobieta nigdy nie będzie z gorszym od siebie... to czy czasem nie jesteś jedynym który ją chciał, przez te wszystkie lata?
  • Odpowiedz
@Marek_Rekus: Pod jakim względem moja partnerka jest gorsza ode mnie? Na jakich podstawach to oparłeś? Na tym że jestem niższy czy może że, nie mam rysów twarzy chada? Nie odpisuj proszę .Polecam Ci psychoterapię i walkę z tą nienawiścią do kobiet. EOT już obiecuję.
  • Odpowiedz
@Devasto27: No to jest oczywiste... zależy tez jeszcze kto czego konkretnie szuka od drugiego człowieka. Sam z góry skreślam np osoby bezrobotne mimo że też jest szansa że taka osoba jest spoko ale miała problemy. Z tym, że z jednak innych powodów niż to że są nie zaradne, bo według mnie praca o tym nie świadczy. Do tego że skreślasz osoby poniżej Twojego poziomu nic nie mam. Rozumiem i spoko. Chodziło
  • Odpowiedz
@r5678: Ja nie szukam w ogóle bliskiej relacji, bo współczesny model rodziny mi się nie podoba. Więc ciężko mi odpowiedzieć na twoje pytanie. Niemniej podoba mi się np. Tajlandzki model rodziny, gdzie np. w restauracji żona nakłada ci jedzenie, jako wyraz szacunku dla głowy rodziny, od polki w życiu nie uwidzisz takiego gestu. Jeśli już, coś miałbym robić w tym zakresie, to myślę że FWB.
  • Odpowiedz
@Marek_Rekus: Ale to przecież Ty z różową definiujesz jaki to ma być model rodziny.. Przecież to wy decydujcie jak ma wyglądać wasze życie.. co to w ogóle znaczy, model rodziny nie odpowiada.. Tak jakbyś musiał coś wybierać i się pod to dostosować i odgrywać jakiś scenariusz.. w ogóle.. co ? :D

Po prostu ja Ciebie zrozumieć próbuje... na razie udało mi się wyciągnąć z tego co napisałeś, że chciałbyś aby druga
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@imajoke: moze jestem #!$%@? panowie ale dla mnie jak już panna pracuje na siebie niezależnie od zawodu (no poza roksa i onlyfans) i konsekwentnie partycypuje w kosztach i nie czeka aż jej się przyniesie hajs w zębach to mi już sporo plusuje niezależnie czy jest to magisterka czy kasjerka w biedzie. Może dlatego że znam takie co po prostu po ślubie wybrały zawód żona i jadą na garbie swojego męża ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Devasto27: Ja nie mógłbym być z korposuką, dyrektorką lub lekarką.
Po co mi dziewczyna której nie widuje albo jest wiecznie zestresowana ? Mam swoją pracę i swój hajs szukam dziewczyny nie bankomatu, wolałbym bezrobotną, bezdomną, z wykształceniem podstawowym ale ogarniętą (wiem że to trochę się wyklucza ale pewnie gdzieś na świecie jest taki przypadek ;P)
  • Odpowiedz
@imajoke: Może trafiałeś na jakieś tępe dzidy, bo nigdy nie miałem problemu gdy pisałem że robiłem na produkcji. Całość niszczyłem dopiero byciem drętwym na spotkaniu.
  • Odpowiedz
@r5678: Przeczytaj sobie kodeks rodzinny, konkretnie to prawa i obowiązki małżonka, to może zrozumiesz że umownie może coś wybierasz, ale prawnie model rodzinny jest z góry ustalony i wygrywa w nim kobieta ;). A każda baba będzie nalegać i na dziecko i na małżeństwo jak zacznie dobijać jej ściana, czyli 30 sty rok życia, po którym spada jej atrakcyjność na rynku. No i tu dochodzimy do magicznego momentu, gdzie większość jak
  • Odpowiedz
@Marek_Rekus: Piszesz o ślubie.. nie ma przymusu się żenić to raz, a dwa to poważna decyzja i zrobisz to wtedy kiedy jesteś pewny drugiej strony, tzn że najnormalniej w świecie wiesz że to jest w porządku osoba taka jak Ty i nigdy nie zrobiłaby niczego przeciw Tobie. Da się być pewnym, czyli tak że tego nie pożałujesz i będzie to dobra decyzja, problem w tym, że to wymaga lat bycia razem
  • Odpowiedz
A każda baba będzie nalegać i na dziecko i na małżeństwo jak zacznie dobijać jej ściana,


@Marek_Rekus: Nie każda kobieta chce mieć dzieci, znam sporo po 30tce które nie chcą, są w związkach, ślubów zresztą tez się to tyczy.

a dla kobiety odkochać się w 2dni to nie problem.

Dla faceta tez, ale tutaj mówimy o zaburzeniach osobowości, ludziach chorych psychicznie, socjopatkach, psychopatach, a nie normalnych. Nie ma tu podziału na
  • Odpowiedz