Wpis z mikrobloga

@r5678: Historycznie, rzeczy przez ciebie opisane, nie miały żadnego znaczenia. Dzieci rodziły się bo ktoś musiał się rodzicami opiekować na starość, a nie jak się dzisiaj wmawia, z miłości rodziców do siebie. Dzisiaj, facet zawsze na założeniu rodziny traci, po 10-15stu latach, ale zawsze traci., Bo nikt nie jest w stanie przewidzieć czy albo on się nei odkocha, albo ona się nei odkocha, ale prawo zawsze będzie po jej stronie, w
@r5678: Oczywiście że masz rację. Ale ja nie mam czasu na szukanie diamentów na kasie w żabie. Szansa że osoba na wymagających studiach/z fajną i ambitną pracą jest dla mnie bardziej interesująca jest zdecydowanie większa więc po co marnować mój czas.
@Devasto27: Haaa, to już wiem co masz za związek. Mój kumpel się władował w coś podobnego. Powinieneś sobie zadać pytanie, skoro jest taka fenomenalna i prawdą jest że kobieta nigdy nie będzie z gorszym od siebie... to czy czasem nie jesteś jedynym który ją chciał, przez te wszystkie lata?
@Devasto27: No to jest oczywiste... zależy tez jeszcze kto czego konkretnie szuka od drugiego człowieka. Sam z góry skreślam np osoby bezrobotne mimo że też jest szansa że taka osoba jest spoko ale miała problemy. Z tym, że z jednak innych powodów niż to że są nie zaradne, bo według mnie praca o tym nie świadczy. Do tego że skreślasz osoby poniżej Twojego poziomu nic nie mam. Rozumiem i spoko. Chodziło
@r5678: Ja nie szukam w ogóle bliskiej relacji, bo współczesny model rodziny mi się nie podoba. Więc ciężko mi odpowiedzieć na twoje pytanie. Niemniej podoba mi się np. Tajlandzki model rodziny, gdzie np. w restauracji żona nakłada ci jedzenie, jako wyraz szacunku dla głowy rodziny, od polki w życiu nie uwidzisz takiego gestu. Jeśli już, coś miałbym robić w tym zakresie, to myślę że FWB.
@Marek_Rekus: Ale to przecież Ty z różową definiujesz jaki to ma być model rodziny.. Przecież to wy decydujcie jak ma wyglądać wasze życie.. co to w ogóle znaczy, model rodziny nie odpowiada.. Tak jakbyś musiał coś wybierać i się pod to dostosować i odgrywać jakiś scenariusz.. w ogóle.. co ? :D

Po prostu ja Ciebie zrozumieć próbuje... na razie udało mi się wyciągnąć z tego co napisałeś, że chciałbyś aby druga
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@imajoke: moze jestem #!$%@? panowie ale dla mnie jak już panna pracuje na siebie niezależnie od zawodu (no poza roksa i onlyfans) i konsekwentnie partycypuje w kosztach i nie czeka aż jej się przyniesie hajs w zębach to mi już sporo plusuje niezależnie czy jest to magisterka czy kasjerka w biedzie. Może dlatego że znam takie co po prostu po ślubie wybrały zawód żona i jadą na garbie swojego męża ¯\_(ツ)_/¯
@Devasto27: Ja nie mógłbym być z korposuką, dyrektorką lub lekarką.
Po co mi dziewczyna której nie widuje albo jest wiecznie zestresowana ? Mam swoją pracę i swój hajs szukam dziewczyny nie bankomatu, wolałbym bezrobotną, bezdomną, z wykształceniem podstawowym ale ogarniętą (wiem że to trochę się wyklucza ale pewnie gdzieś na świecie jest taki przypadek ;P)
@r5678: Przeczytaj sobie kodeks rodzinny, konkretnie to prawa i obowiązki małżonka, to może zrozumiesz że umownie może coś wybierasz, ale prawnie model rodzinny jest z góry ustalony i wygrywa w nim kobieta ;). A każda baba będzie nalegać i na dziecko i na małżeństwo jak zacznie dobijać jej ściana, czyli 30 sty rok życia, po którym spada jej atrakcyjność na rynku. No i tu dochodzimy do magicznego momentu, gdzie większość jak
@Marek_Rekus: Piszesz o ślubie.. nie ma przymusu się żenić to raz, a dwa to poważna decyzja i zrobisz to wtedy kiedy jesteś pewny drugiej strony, tzn że najnormalniej w świecie wiesz że to jest w porządku osoba taka jak Ty i nigdy nie zrobiłaby niczego przeciw Tobie. Da się być pewnym, czyli tak że tego nie pożałujesz i będzie to dobra decyzja, problem w tym, że to wymaga lat bycia razem
A każda baba będzie nalegać i na dziecko i na małżeństwo jak zacznie dobijać jej ściana,


@Marek_Rekus: Nie każda kobieta chce mieć dzieci, znam sporo po 30tce które nie chcą, są w związkach, ślubów zresztą tez się to tyczy.

a dla kobiety odkochać się w 2dni to nie problem.

Dla faceta tez, ale tutaj mówimy o zaburzeniach osobowości, ludziach chorych psychicznie, socjopatkach, psychopatach, a nie normalnych. Nie ma tu podziału na