Wpis z mikrobloga

@Devasto27: Wiem o co ci chodzi. Jednak przypomina mi się dość mocno związana z tym przykładem żabki historyjka, która pokazuje, jaką #!$%@?ą potrafi być generalizacja. Tak swoją drogą oczywiście, nawiąże tylko w części do tego obrazka i twojej wypowiedzi. Otóż kiedyś chodziłem do żaby, gdzie czasem na kasie stała typiara, no szprycha, a nie uważam żebym miał karyński gust. Oczywiście do niej nie zagadałem, bo z 10 lat starsza, to
  • Odpowiedz
baba nie zmienia się po ślubie, baba zmieni się kiedy faceta złapie.. czy to emocjalnie, czy dzieci albo ślub.. ale znowóż nie ma tu podziału na płeć i znowu wrzucasz zachowania osób zaburzonych psychicznie do ogółu.

Sam doświadczyłem większości z tego o czym piszesz.. na to jest nazwa i nie jest to kobieta a wachlarz różnych zaburzeń osobowości, których wynikiem jest dokładnie takie zachowanie jak opisałeś i takie same zachowania sa i
  • Odpowiedz
@Marek_Rekus: ale ja nie neguje tego. Wykazuje tylko, że to nie jest normalne i nie ma tu podziału na płeć.
Powiedz mi czy udany związek będzie miał rozwód.. no nie, bo jest udany i sobie żyją. Wiadomo że w rozwodach w miażdzącej przewadze będą tylko patologiczne zachowania i sprawy.

Ja tutaj jestem już w zasadzie przekonany że Ty ze mną nie rozmawiasz, nie czytasz nawet ze zrozumieniem, albo wcale co
  • Odpowiedz
@r5678: Ciężko mieć do ciebie pretensje skoro gadasz takie farmazony że głowa mała ;d. Według twojej logiki ludzka natura jest zaburzeniem psychicznym. Masz swoją, disneyowską wersję życia i kurczowo się jej trzymasz. Poza tym związek udany, jest tylko w konkretnych parametrach, np. kobieta jest gorsza od swojego faceta. Dobrą wolę albo "miłość" można włożyć między bajki,
  • Odpowiedz
@Marek_Rekus: Rozmumiem że mamy dość do punktu kiedy zaczniesz mnie obrażać bo już widzę tracisz nerwy i rzucasz oklepaną formułką o disneyowskiej wersji życia który w tym przypadku jest bardziej absurdalna niż wszystkie zachowania p0lek razem wziętych. Świat to nie tylko 0 albo 1. jest też 2,3,4 - 999
Czuje się jakbym rozmawiał z dzieckiem które nie jest w stanie zrozumieć bardziej złożonych rzeczy. Od początku w temacie Ty starałeś się tutaj przepchnąć wizję wszystkie kobiety są złe, to po to pytałem Cię czego szukasz, jakieś byś chciał partnerki... a Ty dalej że kobiety takie i takie system sądownictwa taki i owaki, model związku taki i owaki.. jak zacięta płyta. Miałeś jeden cel tutaj.
Mówisz kobieta od 30 to zmusza faceta dzieci i ślub, ja cyk.. znam wiele lasek po 30tce które nie chcą mieć dzieci.. nawet takie które nie chcą się żenić.. Zignorowane i to podwójnie.. bo pisałeś też o tym jak masz koleżanki to sprawdź.. kiedy to już wynikało z mojego zdania wyżej.
Dalej wszystkie te patologiczne zachowania występują tez i u facetów.. wspólnym mianownikiem jest problem psychiczny. Zignorowane.
Wcześniej też używałeś formułki disneyowska wersja życia do kogoś innego. Jesteś jak feministka tylko że odwrócona i twoim wrogiem jest kobieta, zasada działania ta
  • Odpowiedz
@r5678: > Co się kuwa niby stanie jakbyś dopuścił do głowy taką myśl... co 0-1 i że ty jesteś zły i nie mógłbyś tego znieść.. ?

@r5678: Mógłbym, nie widzę tylko sensu mieć takich myśli skoro życie nie pokazuje mi że się mylę ;). Z tymi małżeństwami warto dodać, że baba nie chce ślubu z kimś kto nie jest bogatszy od niej i ogólnie lepszy.
  • Odpowiedz
@imajoke: Jak ktoś pracuje tymczasowo, bo nie mógł znaleźć nic innego, to spoko, tylko szacun że mu się chce. Ale jeśli planuje tam spędzić całe życie, to raczej świadczy o braku ambicji. Pomijam fakt, że koło czterdziestki taki gościu będzie miał już kręgosłup i stawy do wymiany.
  • Odpowiedz
@truskafa: @Marek_Rekus

Lol nie wiem spod którego kamienia wypełzliście.

Żyję tak samo jak @Devasto27: , potwierdzam, że jest wiele takich kobiet. Zwłaszcza na studiach medycznych. Moja pani też jest wyższa niż ja, bardzo szczupła i ładna. Zarabia o wiele więcej, inaczej nie byłaby w stanie utrzymać naszej dwójki i zwierzyńca. Zwłaszcza, odkąd zachorowałem i stałem się bezrobotny. To ona namówiła mnie bym odszedł z pracy i o
  • Odpowiedz
Ale śmietnik ( ͡° ͜ʖ ͡°) logiczne, że ludziki dobierają się również pod względem intelektualnym. Oczywiście sam znam wiele par gdzie rozstrzał wykształcenia jest duży ale nie rozstrzał inteligencji. Przykład: koleś z maturą tylko ale prowadzący własny biznes i laska z doktoratem.
Sam jak byłem singlem to laski bez ambicji traktowałem raczej pobieżnie i bez entuzjazmu. Zauważyłem, że ciekawej mi jest z kobietą, która już coś osiągnęła i
  • Odpowiedz