Wpis z mikrobloga

@Megawonsz_dziewienc: nie wykluczam takiej opcji ( ͡° ͜ʖ ͡°) aczkolwiek jest parę mechanicznych tematów do ogarnięcia które bez problemu powinien wyłapać potencjalny kupujący, więc umycie i "wyplakowanie" niewiele pomoże - trzeba trochę kasy wsadzić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@b7kj: @Megawonsz_dziewienc: czasami lepiej sprzedać coś za dobrą cenę ale szybko, niż męczyć się w tygodniami za 500zl więcej z idiotami, ich durnymi pytaniami, zawracaniem dupy. Nie wspominając o straconym czasie.
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: łudzę się że jednak do zakupu moto ludzie przykładają się ciut lepiej i bez oględzin kogoś znającego się ani rusz, zwłaszcza że nie była to maszynka do stawiania na gumie dla młodych gniewnych. Na Hondę Transalp trzeba być zdecydowanym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@bruhh: jestem po prostu trochę zdziwiony, bo w ubiegłym roku próbowałem go sprzedać z identycznym opisem z ceną 300 zł wyższą niż
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@b7kj: przypadek. Ja moje auto kiedyś sprzedawałem za 6000€ to nikt nie chciał wziąć, chyba z pół roku stało ogłoszenie. Po tym czasie odpuściłem sprzedaż ale potem nadarzyła się okazja i kupiłem inne a ten stał. Wystawiłem za 5999€ i na drugi dzień już go nie było
  • Odpowiedz