Wpis z mikrobloga

@PodlegeLYez: Nie ma niczego takiego, jedyne z czym się spotkałem to były wymysły 4chanowców. Patrząc na to coś się dzieje w np. Holandii, czy Czechach, nie ma takiej akceptacji, pedofile, czy rozdajacy pedofilskie ulotki są usuwani z parad LGBT, zwykle przez policję, czy organizatora.
Jeżeli uważasz, że takie podczepianie ma miejsce i jest akceptowane przez osoby LGBT, udowodnij.
  • Odpowiedz
Bo dlaczego niby płód miałby być ważniejszy, niż zdrowie i komfort kobiety? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ziumbalapl: A dlaczego fretka miałaby być ważniejsza niż mój komfort?
  • Odpowiedz
@stdmat: Raczej: "dlaczego Twoja chęć kontrolowania seksualności kobiet miałaby być ważniejsza, niż życie fretki?". No i dlatego, że życie zwierzęcia jest ważniejsze, niż zachcianki i widzimisię niezrównowazonego prawaczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ziumbalapl:

dlatego, że życie zwierzęcia jest ważniejsze, niż zachcianki i widzimisię niezrównowazonego prawaczka


Bo? Dlaczego wasze widzimisię ma być ważniejsze od widzimisię "prawaczka"?
  • Odpowiedz
@stdmat: Pewnie dlatego, że prawaczek chce robić rzeczy niemoralne (odbieranie życia zwierzęciu, czy znęcanie się nad zwierzętami tylko dla zysku) i nie powinno mu się na to pozwolić.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Przecież według was moralność jest względna i każdy ma własną. Odbieranie życia zwierzęciu w żaden sposób nie narusza twoich praw i twojej wolności. Dlaczego zatem chcesz swoją moralność narzucać innym niczym kościelne klechy?
  • Odpowiedz
Odbieranie życia zwierzęciu w żaden sposób nie narusza twoich praw i twojej wolności


@stdmat: To nie ma nic do rzeczy - narusza i pogwałca prawa zwierząt. Nie ma potrzeby odbierać tym zwierzętom życia oraz trzymania ich w tragicznych warunkach (to zwyczajne tortury, nie do zaakceptowania), czy marnowanie kosmicznej ilości wody i zanieczyszczanie środowiska, co robią różnego typu hodowle.

Dlaczego zatem chcesz swoją moralność narzucać innym niczym kościelne klechy?


Dlatego, że
  • Odpowiedz
A aborcja narusza i pogwałca prawa płodów


@stdmat: Dlaczego płód miałby mieć jakiekolwiek prawa, skoro jest płodem bez cech osoby? Bycie płodem nie daje automatycznie prawa do życia.

Nie ma potrzeby aby ludzie przez swoje nieodpowiedzialne życie seksualne odbierali życie
  • Odpowiedz
@ziumbalapl:

Dlaczego płód miałby mieć jakiekolwiek prawa, skoro jest płodem bez cech osoby? Bycie płodem nie daje automatycznie prawa do życia.


Podobnie jak fretka nie jest osobą i na przykład
  • Odpowiedz
Podobnie jak fretka nie jest osobą i na przykład noworodek.


@stdmat: Czy noworodek i fretka to istoty, których dotyczy aborcja? Cały czas piszemy o aborcji i zabijaniu zwierząt. Aborcja jest moralna, bo pomaga kobiecie, a podczas zabiegu nikt nie cierpi, a hodowla zwierząt takie cierpienie powoduje.

Mój komfort wynikły z noszenia futra jest ważniejszy niż życie fretki, bo ja jestem osobą a fretka
  • Odpowiedz
@ziumbalapl:

Czy noworodek i fretka to istoty, które można poddać aborcji? Cały czas piszemy o aborcji i zabijaniu zwierząt.


Ten sam efekt, czyli pozbawienie
  • Odpowiedz
Ten sam efekt, czyli pozbawienie życia


@stdmat: Pozbawienie życia w ramach ratowania kobiety.

Noszenie futra też jest moralne bo pomaga utrzymać niezbędne do przeżycia
  • Odpowiedz
Ratowania przed czym?


@stdmat: Przed zmuszaniem do noszenia ciąży, odbierania możliwości wyboru. Dlaczego chcesz ją odebrać?

Gdyby nie hodowla prawdopodobnie nie żyłoby
  • Odpowiedz
@ziumbalapl:

Przed zmuszaniem do noszenia ciąży, odbierania możliwości wyboru. Dlaczego chcesz ją odebrać?


To nie ja chcę odebrać ludziom wybór odnośnie skrobanki tylko ty odnośnie
  • Odpowiedz