Wpis z mikrobloga

Wygląd normika i przegrywa - obiektywne porównanie.
Zauważyłem, że przegrywy-wykopki wrzucają przejaskrawione wizje tego jak wygląda przegryw a jak normik.
Warto się pochylić nad tym tematem.
Otóż wielu facetów wygląda tak jak węgierski piłkarz Dominik Szoboszlai, takich facetów jak on mijacie codziennie na ulicy.
Dobra twarz, fryzura, wzorst 186 cm, a ponadto niczym się też nie wyróżnia (pomijam bycie piłkarzem i chodzenie w ciuchach najdroższych producentów), ale oprócz tego to normalny facet jakich pełno na polskich ulicach.
Po drugiej stronie barykady mamy przegrywa z odpychającą twarzą, zakolami i niskim wzrostem.
Pytanie do różowych pasków: z kim poszłybyście na randkę/kogo byście przesunęły w prawo na Tinderze?
Gościa który wygląda jak Szoboszlai (i których jest pełno na ulicy) czy wykopka-przegrywa z zakolami i odpychającą twarzą?
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #tinder #przegryw #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #blackpill
NosaczPolak - Wygląd normika i przegrywa - obiektywne porównanie.
Zauważyłem, że prz...

źródło: comment_1617106375b2NRZ6RbP3rmDf4SRV5N6f.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NosaczPolak Pytanie do przegrywów z jaką kobietą byście poszli na radę : Z niską, grubą i z brzydkim ryjem czy z przecięcietną kobietą jakich można spotkać wiele? To żeś k---a rozkmine wymyślił stary XD
  • Odpowiedz
@NosaczPolak niezły z ciebie farmazoniarz. Nie wiem w jakim mieście robiłeś swoją próbę badawczą (o ile robiłeś), ale ja jako mieszkaniec Wrocławia śmiem twierdzić, że rozglaszasz herezję. Chłopkom z wyglądem tego typka może trochę brakować do topki, ale to nadal wąskie grono społeczeństwa, które liczy max 30% polskiej populacji.
  • Odpowiedz
@Marek_Rekus: we Wrocławiu i Poznaniu od groma, przejdź się czasem w pobliżu pubów/restauracji albo głównych punktów miasta takich jak rynek czy parki a zobaczysz ich mnóstwo (oczywiście poza okresem pandemii lockdownu).
  • Odpowiedz
@armin43: Still, normalnie wyglądający gość jakich pełno wszędzie a nie jakieś przejaskrawione gigachady i oskarki, które istnieją tylko w przegranych głowach przegrywów-wykolejeńców na tym portalu.
  • Odpowiedz
Raczej zarzutka, ale proponuje chociazby wejsc na grupke fb np. jakiejs uczelni, przejrzec profilowki 200-300 losowych studentow i porownac ilu z nich wyglada lepiej lub na tym samym poziomie co ten Węgier, podejrzewam ze jak znajdziesz z 10 to bedzie okej
  • Odpowiedz
@piecnadziesiec:
To nie jest zarzutka, tylko obiektywne spojrzenie na rzeczywistość.
Wbij sobie na ich tagi, ubzdurali sobie jakichś "gigachadów" i "oskarków" których nikt nigdy nie widział na oczy.
A tutaj mamy normalnie wyglądającego gościa jakich pełno wszędzie.
  • Odpowiedz
A tutaj mamy normalnie wyglądającego gościa jakich pełno wszędzie.


@NosaczPolak:
to skoro jest to "normalnie wyglądający gość jakich pełno wszędzie" to dlaczego na tyle rzucił ci się w oczy, ze aż piszesz o nim na wykopie? XD
  • Odpowiedz