Wpis z mikrobloga

Wygląd normika i przegrywa - obiektywne porównanie.
Zauważyłem, że przegrywy-wykopki wrzucają przejaskrawione wizje tego jak wygląda przegryw a jak normik.
Warto się pochylić nad tym tematem.
Otóż wielu facetów wygląda tak jak węgierski piłkarz Dominik Szoboszlai, takich facetów jak on mijacie codziennie na ulicy.
Dobra twarz, fryzura, wzorst 186 cm, a ponadto niczym się też nie wyróżnia (pomijam bycie piłkarzem i chodzenie w ciuchach najdroższych producentów), ale oprócz tego to normalny facet jakich pełno na polskich ulicach.
Po drugiej stronie barykady mamy przegrywa z odpychającą twarzą, zakolami i niskim wzrostem.
Pytanie do różowych pasków: z kim poszłybyście na randkę/kogo byście przesunęły w prawo na Tinderze?
Gościa który wygląda jak Szoboszlai (i których jest pełno na ulicy) czy wykopka-przegrywa z zakolami i odpychającą twarzą?
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #tinder #przegryw #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #blackpill
NosaczPolak - Wygląd normika i przegrywa - obiektywne porównanie.
Zauważyłem, że prz...

źródło: comment_1617106375b2NRZ6RbP3rmDf4SRV5N6f.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@piecnadziesiec:
To był przykład w kontrze do wyimaginowanych "gigachadów" i "oskarków" podawanych przez przegrywów.
I tak jak pisałem we wpisie: pomiń to, że gość jest piłkarzem i ubiera się w ciuchy fashion brand, skup się na jego fizjonomii i wzroście.
  • Odpowiedz
@NosaczPolak:
Pominąłem kwestie zawodowe. Rozumiem, masz rację że niektórzy przesadzają ale nie przesadzajmy też w drugą stronę, takich facetów jest może z 3-4% w dużych miastach, a w mniejszych miastach jeszcze mniej (a pamietajmy ze wiekszosc przegrywow wlasnie w takich miastach mieszka).
"Wszędzie ich pełno" - zgoda bo w duzym miescie latwo natknac sie na jakiegos chada, ale wokol niego zobaczysz ze 100 - brzydkich i przecietnych facetow
Tak samo jest
  • Odpowiedz
@Damianooo_421: sorry ale nie masz racji' wielu randomowych gosci na ulicy w PL nie.ma podjazdu do tego goscia. Wiem ze masz inne zdanie' ale niebiescy maja zaburzone postrzeganie swojej atraķcyjnosci.
  • Odpowiedz