Wpis z mikrobloga

Szukam kogoś z Torunia do pracy!

Poszukujemy na stanowiska Grafik3D/KonceptArtysta/DesignNinja oraz Programista UE4!

Szukamy grafika 3D oraz programisty do naszego gamedevowego zespołu pracującego nad tytułami VR.

Mile widziani tegoroczni maturzyści lub ludzie którzy mają dosyć swoich studiów bo są dla nich zbyt nudne. Nie wymagane żadne doświadczenie. Wszystkiego nauczymy o ile potrafisz się szybko uczyć i korzystać z googla.

Jak masz w sobie dużo energii i zajawki to mogę mieć dla Ciebie pracę marzeń.

Bardzo mile widziane jakiekolwiek portfolio, jakiekolwiek doświadczenie, zwłaszcza w Unrealu lub Unity, jakiekolwiek poczynione prace do szuflady lub ukończone projekty.

Praca częściowo zdalna lub w 100% na miejscu, ale dobrze nam się pracuje w naszym fajnym zespole więc na pewno chcielibyśmy Cię zobaczyć raz na kilka dni w biurze w Toruńskim Parku Technologicznym. Oprócz tego wszystkie warunki do dogadania.

Zainteresowany/Zainteresowana? Pisz PW!

#torun #praca #pracait
  • 35
  • Odpowiedz
@Werbel zero studiów, brak doświadczenia, brak projektów ale za to nigdy nie byłem na L4 i zawsze w pracy jestem przed czasem xd
To kiedy mogę przyjść na rozmowę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@palmoos: ja raczej w pracy jestem zawsze spóźniony, nie ma u nas miejsca dla porannych ptaszków! ;)

Jak masz w sobie 1000% zaangażowania i chęci to nie ma problemu, wpadnij na rozmowę, ale na razie nie zachęciłeś ^^
  • Odpowiedz
@darthbob: Dzięki!

PS koment nieopłacony :P
PS2 pozostałe 2 osoby w Toruńskim teamie też są z wykopu, z tego ogłoszenia z przed 8 miesięcy. Na razie wykop działa dużo lepiej niż portale do ogłoszeń przeznaczone, np. skillshot ;)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Werbel: akurat mam zbyt nudne studia, potrafie korzystac z google, szybko sie uczę i mam niewykorzystaną chęć tworzenia czegoś xD
No ale pójść bez portfolio to wstyd więc moze poczekam na nastepne ogloszenie by nie być bezuzytecznym xD
Co oznacza DesignNinja?
  • Odpowiedz
@Zgrywus1: Większość ekipy u nas przyszła do nas bez portfolio. Da się? Da się.

DesignNinja - w zasadzie tak z czapy to nazwałem w ten sposób ;)

Poszukujemy kogoś kto weźmie pod swoje skrzydła nasze projekty i będzie nad nimi czuwał pod względem designu, tego jak wyglądają, jak wyglądają interfejsy itd.

Pracujemy już nad kolejnymi grami, potrzeba będzie do nich na pewno trochę konceptartów, trochę popróbować różnych rzeczy, trochę poprototypować,
  • Odpowiedz
@kuzynsyna: Mamy dla każdego z zespołu zestaw VR więc to raczej nie jest istotna kwestia. Jak chcesz to mogę Ci pokazać czego możesz się z takimi goglami na nosie nauczyć przez kilka miesięcy, a potem znajdę Ci dużo pracy jeżeli będziesz w tym dobry ;)
  • Odpowiedz