Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@LilJ00r: bo @m__b i @a__s mają nas i ten tag głęboko w dupie. To nic że jesteśmy 4-5 najpopularniejszym tagiem na wykopie i generujemy duży ruch, oglądamy na stronie reklamy itp. Białek i jego moderatorzy nie dadzą nam belki i uj. Za to jak jakiś normik zaczął wrzucać zdjęcia papug to belkę dostał przy kilkunastu obserwujących. Ponadto mode nie przestrzegają regulaminu na podstawie którego powinni pracować i pozwalają na flood gorszej
@LilJ00r: Niestety, moderacja od lat działa przeciwko tagowi #kononowicz na wszelkie możliwe sposoby, co obserwowałem jeszcze na długo zanim odkopałem to konto i zacząłem pisać. A to wciskanie na siłę tagu #patostreamy rzekomo na "prośbę społeczności" (xD), a to przez blokowanie propozycji unikalnego tła, a to wreszcie przez banowanie jak leci za "atakuje mnie".

Podejście moderacji do tego tagu jest o tyle śmieszne, że to jedno z niewielu miejsc na tym
@Mathiasso: Te rzekome "prosby spolecznosci" to paru nadgorliwcow, ktorzy zamiast zablokowac sobie ten tag, latali na skargi do moderacji, oraz akcja jakis dzieciakow od mangi czy tam innych chinskich bajek, ktorym moderacja kasowala wpisy i dawala bany za spamowanie calego wykopu i ktorzy w ramach dziwnie pojmowanej zemsty , zaczeli zglaszac wpisy za brak patotagu
@Mathiasso: to z tym dodawaniem tagu "patostreamy" to w ogóle absurd, wystarczyło dodać tag "kononowicz" do tych niepokazujących się na głównej. Ale admini woleli dodawać go ręcznie i jeszcze prowadzić wojnę z niepokornymi xD oni serio nie mają co robić, powinien im białek robotę znaleźć